Obyčejný lifting znamenal pro pacienta dosud zátěž v podobě celkové anestezie, chirurgického zásahu a následnou rekonvalescenci. Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou.

Jako v praxi nejúspěšnější se ukázala být omlazovací metoda Thermage, která za pomoci radiofrekvenční energie navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření, a to bezoperačně a bezbolestně.

Omlazení po celém těle

Nejde přitom pouze o obličej, ale také o podbradek, hřbety rukou, nosoretní rýhy, oční víčka, šíji, dekolt, břicho a další partie. 

„Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových," vysvětlila Helena Reisingerová, lékařka z pražské kliniky estetické medicíny Mediestetik.

Skvělá postava na jaře i v létě do plavek

Proto pokud chceme po zimě zhubnout a vypadat přitom mladě a netrávit stovky hodin navíc sportem, lze získat mladistvý vzhled díky Thermage, a to bez rekonvalescence a s perfektním účinkem, který je známý po celém světě.

Dejme si jen pozor na to, že Thermage nesprávně nazývá po internetu každý druhý kosmetický salón. Certifikovanou Thermage prováděnou lékaři získáme pouze ve zdravotnickém zařízení, jako je například klinika Mediestetik.

Čtěte také: V Praze představili novinku, jak se zbavit slovanských stehen