Pondělí close Protikorupční policie začala 17. srpna prohledávat budovu pražského Dopravního podniku. zoom_in

Strach politiků kvůli dopravnímu podniku

„Druhá" vlna trestních oznámení v souvislosti s hospodařením pražského dopravního podniku (DPP) měla údajně postihnout některé stávající členy dozorčí rady a představenstva největší městské firmy.

Napětí v dopravním podniku! Politici prý dostali strach

close SNAD HLAVNĚ FOTBAL. V minulém derby měli hlavní roli rozběsnění fanoušci, dnes to snad bude jiné. zoom_in Úterý

Rozhovor s fotbalistou Tavaresem

Mickaël Tavares byl jednou z hvězd fotbalového týmu Slavie, který hrál v Lize mistrů a získal mistrovské tituly. Nedávno se na facebooku a twitteru objevily spekulace o jeho možném návratu do Gambrinus ligy. Senegalský reprezentant ale v exkluzivním rozhovoru pro náš Deník uvedl, že žádnou nabídku z naší ligy nemá, i když by se jí za výhodných podmínek nebránil.

Tavares: Třeba se jednou do Slavie vrátím

close Celníci dopadli podloudníky s tabákem zoom_in Středa

Pěkný úlovek celníků

Přes pět tun tabáku, na čtvrt milionu cigaret a 73 litrů alkoholu neoznačeného povinnými kolkovými známkami. Takový je úlovek celníků při zátazích ve Středočeském a Ústeckém kraji, o nichž ve středu informovala Martina Kaňková z pražského celního ředitelství. „Pražští celníci provedli šest domovních prohlídek a dvanáct prohlídek jiných prostor a pozemků," upřesnila.

Celníci dopadli podloudníky s tabákem

close Rozhovor s Davidem Drahoninským zoom_in Čtvrtek

Paralympionik Drahoninský v exkluzívním rozhovoru

Před čtrnácti dny se stal David Drahoninský společně s letošním olympijským vítězem Vavřincem Hradilkem tváří happeningu Praha olympijská, Praha bariérová. Ten vznikl z iniciativy občanského sdružení Asistence a David svou účastí přišel poukázat na město plné bariér a překážek a vyzvat především politiky a radní, aby 
s problémem něco dělali.

Paralympionik Drahoninský: Svět nekončí hraniční cedulí

close NA ZKUŠENÉ! Pražské softbalistky se ve světě neztratily. zoom_in Pátek

Mladé softbalistky v USA

Zkušenost k nezaplacení mají za sebou čtrnácti až patnáctileté pražské softbalistky. Ty v americkém Kirklandu zastupovaly Evropu v celosvětovém finále Little League Junior Softball World Series.

Mladé softbalistky reprezentovaly metropoli v USA

close Majitelka soukromého útulku v pražských Jinonicích Dagmar Šimková, se stará o čtyři pětitýdenní štěnata, která byla na konci července nalezena u popelnic v Jesenici. zoom_in Sobota

Štěňátka zachráněna!

Sedm novorozených štěňat kdosi na konci července bezohledně pohodil do kontejneru v Jesenici u Prahy. Naštěstí je záhy objevil náhodný kolemjdoucí. Ani tehdy však slepá mláďata neměla vyhráno.

Úřady chtěly utratit zdravá štěňata. Zasáhli ochránci

close NEJEN S PÁLKAMI to umí sedmnáctinásobní mistři republiky baseballisté klubu Draci Brno. zoom_in Neděle 

Hodně dobří Brňáci!

V nečekaně dobré pozici vstupovali do odvetných finálových utkání extraligy baseballisté Eagles Praha. Před týdnem totiž na stadionu v Brně vyválčili důležitý bod proti favorizovaným Drakům. Doma ale v prvním utkání prohráli rozdílem třídy 6:18. A tak museli ve čtvrtém duelu bezpodmínečně zvítězit.

Finále baseballové extraligy ovládli opět brněnští Draci

Čtěte také jaký byl předminulý týden! Ty nejlepší zprávy den za dnem.