Sedmipatrová budova bude nabízet téměř 20.000 metrů čtverečních kancelářských a obchodních ploch a 500 podzemních parkovacích stání. Hlavním nájemcem se stane obchodní řetězec Tesco. Dělníci s těžkou technikou už začali s přípravou staveniště a demolicí původních objektů. Na přelomu března a dubna začnou výkopové práce a stavba podzemního parkoviště, informoval místopředseda představenstva Martin Pilka. 

V pondělí bude zastupitelstvo rozhodovat o prodeji pronajatého pozemku. Za odhadní cenu 93,5 milionu korun by jej mohl získat současný nájemce a investor stavby, společnost Holešovický trojúhelník patřící do rodiny Lordship. Prodej prosazuje koalice ODS a ČSSD, která chce peníze použít na plánovanou koupi nové radnice. "Potřebujeme peníze na stavbu a prodej tohoto pozemku by nám mohl pomoci," řekl už dřív starosta Marek Ječmének (ODS). 

Opozice ale záměr kritizuje jako nevýhodný. "Prodej tohoto pozemku je ekonomickým nesmyslem," uvedl zastupitel Ondřej Mirovský ze Strany zelených. "Ze stávající nájemní smlouvy plyne zisk pět milionů ročně, což znamená, že  Praha 7 získá prodejní cenu v horizontu 20 let a pozemek jí zůstane ve vlastnictví," doplnil. Podle opozice by mohla Praha  7 umístit na pozemek novou radnici.