V neděli pořádá Pražský spolek ochránců zvířat 25. umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat v prostorách Švehlovy sokolovny, TJ Sokol Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Nový domov budou od 10 do 17 hodin hledat kočičky, kocourci i koťátka.

Cílem akce je najít nový domov pro co největší počet koček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a nemohly se výstavy zúčastnit.

Na výběr bude ze zhruba stovky zvířat, koťata jsou očkovaná a odčervená, kočky a kocouři navíc i kastrovaní. Za veterinární péči uhradí nový majitel příspěvek 600 korun za kotě a 1000 korun za dospělé zvíře. Přenosku si zájemci mohou přinést s sebou, nebo ji na výstavě zakoupit.

K zakoupení budou chovatelské potřeby, hračky, a také krmivo, včetně pamlsků pro mazlíčky, kteří už doma čekají, nebo si je zájemci odnesou domů z výstavy.

Vstupné je 25 korun, děti neplatí nic.

Kdo chce přispět na bydlení, potravu a péči zvířatům některému z 15 útulků, které nabídnou své chovance na výstavě, může poslat libovolnou částku na účet 179500872/0300, variabilní symbol 2112011.