Kromě jiného má svůj kontrolní panel, zobrazující informace o provozních stavech všech monitorovaných částí babyboxu, další podrobná hlášení a aktuální obrázek z kamery. Vedení městské části zařízení pořídí za necelých 300 tisíc korun.

Na Ořechovce vznikne zóna 30Rezidenční čtvrtí Ořechovka už jen rychlostí 30 kilometrů v hodině. V nejbližších dnech tu totiž Technická správa komunikací začne instalovat příslušné dopravní značky, v Ořechovce tak budou muset řidiči výrazně zpomalit. Na území také začne platit omezení vjezdu pro některé typy vozidel, a to nákladních automobilů a autobusů. Uvnitř území se také změní některá pravidla provozu.

Na trojku dorazí ItálieMěstská část Praha 3 zve na festival s názvem Chuť Itálie 2017. Akce se uskuteční v sobotu 17. června od 10 do 18 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad. Návštěvníci se můžou těšit na italskou gastronomii a vzdělávací workshopy. Celý den pak zakončí promítání italského filmu Naprostí cizinci v kině Aero. Organizátoři slibují i prezentaci věhlasných italských automobilových značek. Svůj prostor také dostanou školy s rozšířenou výukou italského jazyka.