Jedna sada raket z ohňostroje místo do stropu zamířila mezi lidi. Zbytky rachejtlí napadaly lidem na oblečení. Jenom zázrakem zde nevznikl požár. Zatím není jasné, kdo účastníky akce vůbec ošetřoval. Hasiči ani policisté totiž na akci samotné nezasahovali. Pravděpodobně na akci lidem pomáhali členové zdravotnického dozoru. „Bohužel jsem na vlastní očii viděla zásah lekaru v backstagi, popaleniny, obvazy, okamzity prevoz, pamatuju si kluka, ze ani nesel po svych, vezli ho na vozicku, ofacovany od hlavy k prsum, dalsiho odváželi na nosítkach na přístrojích…, reagovala na Facebooku Evička Corleone. 

Zdroj: Facebook/Louis von Berg
Požár v motorové části vozu.
V Suchdole hořelo v motorové části autobusu. Požár hasil sám řidič

Organizátoři situaci prošetřují 

„Mám strašně moc ráda a vždy po skončení se těším na další, ale po včerejšku to tak uz bohužel není. Když se takové akce pořádají, tak by měly dle mého byt rok co rok vychytanější a zdokonalovat se a ne naopak.  Jak je možné, že v takhle přeplněné hale Vám rachejtle padají na hlavy?? Me kamarádce spadla za šaty a nam všem na bundy. Měli jste obrovské štěstí ze nevznikl požár, protože si nedokážu predstavit co by se dělo. Zábava formou střílení v dnešní době," napsala na sociální sítě Peťka Opelová. 

Organizátoři prý situaci prošetřují. Pyrotechnické efekty byly kontrolovány a řízeny českými a holandskými licencovanými pyrotechniky. Naštěstí nikdo nebyl vážně zraněn. Aktuálně je celá záležitost prošetřována, takže musíme počkat na výsledky šetření, které přinesou další informace,“ uvedl pro FTV Prima zástupce United Music, která akci pořádala. Hasiče zatím o události nikdo neinformoval a tak ji neprošetřují.