Do krajských debat se zapojilo více než 120 kandidujících politiků. Superdebaty Deníku se den před volbami zúčastní zástupci všech stran, kterým průzkumy dávají šance na vstup do sněmovny. Do redakce Deníku přislíbili přijít: šéf hnutí ANO Andrej Babiš, lídr ČSSD Lubomír Zaorálek, místopředseda KSČM Jiří Dolejš, šéf SPD Tomio Okamura, předseda Pirátů Ivan Bartoš a dále pozvání přijala místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, místopředseda KDU-ČSL Daniel Herman a předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.

„Formát debaty bude jiný, než je zvykem. Nechceme jen opakovat to, co už 1000krát v kampani padlo. Vzali jsme si na pomoc i čtenáře, aby nám řekli, co by je od šéfů stran zajímalo na poslední chvíli vědět,“ řekl Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku. Debatu zachytí Deník jak na svém webu ve formě zpráv a také videa, tak v novinách.

Čtenáři se mohou již nyní politiků ptát na to, co je zajímá. Dotazy mohou pokládat přímo na webu Deník.cz, e-mailem na volby@denik.cz, nebo mohou poslat dotaz poštou na adresu Vltava Labe Media, U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5 a uvést heslo Volby.

Videa z mnohdy bouřlivých regionálních debat je možné nalézt na adrese www.denik.cz/debaty.