Suchá pleť má zvýšené nároky především na výživu a dostatek vlhkosti. Na první pohled se jeví jako suchá a křehká. Velmi často mívá tato pokožka sklony k zarudnutí. Po umytí bývá často vypnutá, a může se dokonce olupovat.

Každý den stejný rituál

O tento typ pleti je potřeba pečovat pravidelně dvakrát denně, ideálně ráno a večer. Používejte pouze kvalitní přípravky, které jsou uzpůsobené na partie obličeje, jelikož právě ty vaši pokožku nevysušují. Pravým opakem je mýdlo, které může pokožku zcela zbavit hydratace.

Stejně tak je potřeba volit takové pleťové vody nebo čistící krémy, které neobsahují alkohol. Postup je jednoduchý. Pleť vyčistěte pleťovou vodou či mlékem a důkladně ji hydratujte krémem, který je speciálně uzpůsoben právě potřebám suché pleti.

Důkladně očistěte pleť od nečistot a zbytku make-upu. Pro její výživu a regeneraci během noci naneste opět dostatečné množství krému či pleťového mléka. Nezapomeňte na oční krém, který je vhodné aplikovat na citlivou oblast kolem očí. Jednou týdně použijte pleťovou masku a peeling.

Co doporučuje odborník?

Krém na suchou pleť Natura 24.Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům. Konopí se během tisíciletí prokázalo jako velmi prospěšné pro lidský organismus. Z jeho semen se lisováním za studena získává jedinečný konopný olej.

Jeho blahodárný efekt spočívá především v hojném zastoupení vzácných nenasycených mastných kyselin, kyseliny linoleové a stearidonové, a také v jeho hydratačních schopnostech.

Dále obsahuje chlorofyl, fytosteroly, minerály a vitamíny. Díky všem těmto látkám navrací konopná kosmetika pokožce přirozený a mladistvý vzhled, vyživuje ji a podporuje její regeneraci.

Konopí pro krásnou pleť

Navraťte pokožce ztracenou rovnováhu pomocí celodenního krému Natura 24 krém pro suchou a citlivou pleť, který pokožku dostatečně vyživuje, zvláčňuje a zklidňuje suchou, podrážděnou nebo citlivou pleť.

Je vhodný rovněž pro denní i noční ošetření pleti a péči o T-zónu obličeje (oblast čelo, nos a brada). Obsahuje unikátní, a hlavně funkční složení konopného oleje, vitaminu E, panthenolu a levandule.

Přírodní kosmetika Cannaderm s programem Natura respektuje individualitu pleti a dokáže vyhovět jejím každodenním potřebám. Její přírodnost, šetrnost a vysoká kvalita je zaručena certifikací Certifikované přírodní BIO kosmetiky.

Nechte svou pleť opět zazářit!Pro stávající předplatitele: Tento produkt si můžete nově objednat ve vašem věrnostním programu AboBonus.

Čtěte také: Konopná lékárna: zájem o CBD olej je na vzestupu