SPŠ stavební - Daniel Klugar.Daniel Klugar (19 let)
Hraji florbal a tréninky mám jednou týdně, takže se to dá se školou zvládat. Jedním z faktorů pro výběr této školy bylo i to, že je tu super zázemí pro sport. Máme venkovní hřiště, posilovnu, tělocvičnu i lezeckou stěnu. Jsem tu plně spokojený. Od známých z jiných škol často slýchám, že nemají ani tělocvičnu.

SPŠ stavební - Jan Kašpar.Jan Kašpar (18 let)Dělám parkur a hodně plavu. Tady ve škole to máme parádní, skoro každé odpolední vyučování i tělocvik jsem ve školní posilovně. Jako škola také soutěžíme v Poháru pražských středních škol v různých disciplínách. Já soutěžil ve šplhu a v softballu. Sportovní zázemí je tu určitě lepší než na jiných školách, i proto jsem se rozhodl jít studovat sem.

SPŠ stavební - Filip Ullmann.Filip Ullmann (16 let)Hraji házenou a chodím i plavat. Sportu mám tedy hodně i mimo školu, takže ty dva tělocviky týdně bych i oželel. Navíc bych byl radši, kdyby byly v dřívější hodiny než ve tři odpoledne. Na škole využívám hlavně posilovnu. Oproti jiným školám mi přijde zázemí pro sport skvělé.

SPŠ stavební - Tereza Hogenová.Tereza Hogenová (17 let)Deset let hraji tenis, který miluji. A jelikož tady na škole sport vyniká, byl to jeden z důvodů, proč jsem si tady vybrala studium. Nedovedu si představit, že bych byla na gymnáziu s tělocvičnou metr na metr. Navíc se účastním v podstatě všech soutěží, na kterých se jako škola prezentujeme.

SPŠ stavební - Kateřina Kaislerová.Kateřina Kaislerová (17 let)Čtvrtým rokem hraji volejbal. Tréninky mám dvakrát týdně, takže mi to nijak do studia nezasahuje. Ve škole si ráda zajdu na horolezeckou stěnu, protože jsem osm let lezla. Když je pěkně, tak chodíme ven na beachvolejbalové hřiště.

 

SPŠ stavební - Daniel Hynek.Daniel Hynek (18 let)Hraji třetím rokem softball. Tréninky mám třikrát týdně, ale ne vždy je stíhám, tak to pak doháním ve školní posilovně. Je bezva, že sportovní vybavení ve škole můžeme využívat i během vyučování nebo po něm. Spíše totiž od svých známých slýchávám, že jejich škola kolikrát nemá ani vlastní tělocvičnu.