Radnice zrušila setkání seniorů
V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru a v souladu s minimalizováním rizika nákazy se vedení radnice Praha 1 rozhodlo zrušit akci Svátek seniorů. Setkání se mělo uskutečnit 1. října od 10 hodin do 18 hodin v parku Kampa. 

Farmáři prodávají své produkty u metra Luka
Na parkovišti obchodního centra Living u vchodu do obchodu Tesco odstartovala minulý týden nová tradice na třináctce Luka Living Food Festival. Trhy na tomto místě se budou konat každý sudý čtvrtek v měsíci. Vždy od 12 do 18 hodin nabídne zákazníkům své produkty dvacítka ověřených farmářů. 

Akce se přesouvají na neurčito
Místostarosta městské části Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09), který má v gesci kulturní akce, rozhodl o tom, že budou zrušeny či přeloženy na neurčito kulturní akce, které se měly konat v následujících dnech. „Zdraví je vždy na prvním místě. Měli jsme připravená taková opatření, která by umožnila Svatováclavské velebení 28. září i Nuselské pivní slavnosti 3. října uskutečnit. Epidemiologická situace je vážnější. Charakter akcí neumožňuje zajistit všem účastníkům místa k sezení, proto jsme se rozhodli je zrušit či přeložit,“ uvedl Hroza.