close zoom_in Heidi Janků – zpěvačka
Já už jsem ve svém věku vzhledem k různým předsevzetím pokornější. Já si přeju, aby ten rok 20011 byl alespoň takový, jaký byl tenhle, který končí. To budu spokojená. Žádná velká předsevzetí si nedávám. Co se týče mých hudebních plánů, tak pro mne bude spíše zajímavější až ten další rok, který bude z hlediska mého věku jaksi takový kulatější. A samozřejmě, čím více lidiček bude na mých koncertech spokojenějších a usměvavějších, tím budu já spokojenější a usměvavější. A vy buďte taky!

close zoom_in Daniel Nekonečný – zpěvák, herec
Bude to rok nekonečných možností, radostí a životních slastí pro všechny ty, co nezapomenou při svých životních každodenních trampotách a dobrodružstvích na okřídlenou větu: Pokud nejde o život, tak jde o … Předsevzetí: Budu co nejvíce sálat světlo a pohodu, šířit životní optimismus mezi lidmi a pořádat pro ně naše brazilské, havajské, mexické a orientální karnevaly rozkoší. A na to si nepotřebuju dávat předsevzetí, protože je to zakódováno v mém DNA (Danielovo Nekonečné Afrodiziakum).

close zoom_in Vladimír Hron – herec, bavič, imitátor, zpěvák
Zatím jsem si vlastně ani neuvědomil, že končí další rok. On byl totiž dost složitý, těžký, prostě takový slabší. Co si přeji? Abych pořádně zabral. Abychom všichni zvedli hlavu a bojovali. Prostě aby ten příští rok byl lepší. Přeji si, abych zůstal v plném zápřahu – a pokud bude příští rok lepší než tenhle končící, tak to bude moc fajn. Přeji si hodně spokojených diváků, fanoušků. A věřím tomu, že ty dvě jedničky na konci letopočtu jistě budou znamenat, že nám všem bude spolu fajn.

close zoom_in Davide Mattioli – zpěvák, skladatel
Na tento nový rok se těším obzvlášť, protože se už teď připravuje moje nové cédéčko a právě již na konci února bude vycházet. Už se na něj moc těším a věřím, že bude krásné, jelikož se na něm podíleli velice známí a hlavně profesionální lidé z Itálie, jako je třeba textař od Erose Ramazzottiho. Já si předsevzetí nedávám, ale tento rok jsem si přece jedno dal – chci shodit alespoň pět kilogramů. A všem čtenářům přeji krásné svátky.

close zoom_in Miroslav Šimůnek – herec
Chtěl bych zlepšit atmosféru mezi lidmi k lepšímu. Jenže jak to udělat? Věřím, že lidé k sobě budou upřímnější, milejší, tolerantnější. Také bych si moc přál, aby v Česku bylo krásnější – a hlavně teplejší počasí. Předsevzetí? Já si žádná nedávám, jelikož je pak velmi obtížné je splnit. Určitě ale přeju všem, ať se mají fajn. Zdraví, dobrá práce, přátelé, kamarádi. To snad stačí. Když tyhle věci vyjdou, tak by ten příští rok mohl být docela příjemný.

close zoom_in Slávek Boura – moderátor, scenárista, skladatel, textař
Žádná předsevzetí si nedávám, nicméně dělám všechno pro to, abych si rokem 11 začal plnit svá profesní přání a byl Naháč se vším všudy. Aby se můj román Naháči nejen dobře prodával, ale aby se zároveň povedl i multimediální muzikál Naháči, jehož předlohou je právě onen román. No a pochopitelně myslím i na to, abych vše ve zdraví zvládl, a s potěšením se těším na nové výzvy a nová překvapení. A krom výše zmíněného od sebe požaduji, abych byl citlivější na komunikaci a lépe rozuměl všem typům vztahů…

close zoom_in Aňa Geislerová – herečka
Předsevzetí? Nemám. Nedávám. Já si je postupně dávám a plním během celého roku. Na začátku toho nového mám spíše problémy s kocovinou. Mně totiž některé tradice připadají takové divné. A co se týče nějaké role, jestli po nějaké toužím? To touží každý, takže i já, ale jaksi to sama nezvládnu. To musí být ještě někdo, kdo tu roli nabídne.

close zoom_in Tomio Okamura – ředitel cestovní kanceláře
Sobě přeji, abych prožil další rok s maminkou, které si velmi vážím a přeji si, aby byla zdravá. Také doufám, že budu mít tolik práce jako doposud, protože je zároveň mým koníčkem. Zvláštní předsevzetí si ale nedávám. Když mám něco dělat nebo nedělat, tak s tím nezačnu jen proto, že je Nový rok, ale když je to třeba. Nám Čechům bych popřál, abychom měli radost ze země, kde žijeme, a pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují. Také nám přeji více optimismu, ale neměli bychom spoléhat na štěstí, abychom nebyli zklamáni.

close zoom_in Pavel Poulíček – sportovní moderátor, PR manažer
Plány na rok 2011? Tak především založit rodinu. Věřím, že se mi povede něco z mých připravovaných i rozjetých pracovních projektů. Pak dbát na svoje zdraví, přivolat víc štěstí, oslavit sté narozeniny mého dědečka. Také očekávám, že Sparta porazí Liverpool, Slavia se zachrání v lize, fotbalová repre postoupí na Euro. Ale to už bych chtěl asi moc. A moje předsevzetí? Zapracovat na dochvilnosti; chodit včas mi snad do března vydrží.

close zoom_in Liběna Rochová – módní návrhářka, designérka
Předsevzetí si nedávám. Snažím se žít tak, abych si je nemusela dávat.


Dalibor close zoom_in Gondík – herec, moderátor, zpěvák, bubeník
Ode mne to bude hodně stručné. Rok 2011? Je to stručné a jednoduché: Aby se lidi měli rádi a chovali se slušně. Mám pocit, že nic není v soužití lidí jakékoli národnosti a barvy kůže důležitější.

close zoom_in Aneta Langerová – zpěvačka
Nedávám si předsevzetí, vždy se řídím jen tím, abych nesešla ze své cesty, ať budu dělat cokoliv.