První den semináře návštěvníky pražského Kulturního centra City světoznámá terapeutka seznámí ráno s danou metodou a provede praktickou ukázku, jak s ní pracovat. Lidé získají informace o procesu a základní stavební kameny práce s emocemi. V odpoledních hodinách si účastníci s pomocí skript a trenérů projdou hladce celým procesem Emocionální Cesty.

Podle pořadatelů ze společnosti WiNspirace 4U se uskuteční živá demonstrace a pak následuje praktická část, kdy účastníci podniknou vlastní „Cesty" s vybraným partnerem, to znamená, že se vzájemně se provedou procesem uvolnění emocionální zátěže. Konec je plánován na osmou hodinu večer a to i následující sobotní den.

Hledání a uvolnění bloků

Sobotní proces Fyzické Cesty je zaměřen především na odhalování a léčení příčin fyzických zdravotních obtíží. Účastníkům semináře, ať už s vědomými či nevědomými potížemi, tato metoda rychleji pomůže najít a uvolnit jakékoliv bloky, které za potížemi stojí. Přítomní se naučí až zázračný proces, který Brandon pomohl vyléčit nádor.

Na nedělním semináři Pokročilé nástroje, který se stal nyní nedílnou součástí semináře Intenzivní Cesta, se lidé naučí a zažijí další pokročilé nástroje, které prohloubí jejich znalosti ze dvou předchozích dnů a umožní ještě lépe začlenit Cestu do života a používat ji se svou rodinou či přáteli.

Více informací a přihláška na seminář ZDE.

Čtěte také: Cesta terapeutky Brandon Bays pomáhá statisícům lidí