Originální choreografii baletu vytvořila bývalá členka baletu Národního divadla v Praze, Daniela Poková. Taneční část souboru je v alternacích zastoupena sólisty a členy baletních souborů v Praze a Plzni.

Celé nedělní odpoledne pak bude v parku Přátelství patřit především dětem. Ve 14:30 vystoupí Kabaret na cestách aneb Všechny konce světa.

Kabaret na cestách přijíždí za dětmi z nejrůznějších koutů České Republiky. Ze starodávné maringotky vystoupí vždy stejná, oblíbená partička mladých herců, které děti znají z pořadu České televize: Marek Němec, Lucie Pernetová, Klára Oltová-Sedláčková a Tomáš Pavelka. Ti pak dělají vše, co dělá kabaret kabaretem – vtipkují, pošťuchují se, hrají scénky a zpívají. Tentokrát na téma: Všechny konce světa!

Dětské davy pak roztančí dívčí kapela5 Angels, která bude následně pořádat autogramiáda. Odpolední program pro děti zajistí také sdružení Sam a spol. a DDM Praha 9, které přichystali dětem soutěže a hry. Lákavou atrakcí jsou také dvě obří nafukovala - loď a ponorka.

Nejen děti, ale i dospělí pak mají na Proseckém podzimu jedinečnou příležitost projet se na lodičkách po vodní ploše u pizzerie a vodotečích po celém parku. Zlatým hřebem večera bude potom ohňostroj, který vypukne ve 20:30 hodin.