Vstup na akci, která se uskuteční o víkendu od 18. do 20. září, je zdarma a kromě závodního dění na Vltavě slibují organizátoři bohatý doprovodný program.

Řepy ruší Babí léto
Radnice Prahy 17 zrušila letošní ročník zábavné akce Babí léto, která se měla uskutečnit v polovině září. „Za současných podmínek nelze tuto tradiční a oblíbenou akci uskutečnit, a to zejména s ohledem na bezpečnost všech návštěvníků, ale také účinkujících,“ napsala radnice na svém webu.

V Lucemburské nepoteče voda
Pražské vodovody a kanalizace plánují na čtvrtek 3. srpna od 7.30 do 15 hodin omezení dodávek vody v oblasti ulic Lucemburská a Milešovská v Praze 3. Dů-vodem jsou plánované opravy a udržovací a revizní práce. Výluka vody se bude týkat odběrných míst na adresách: Lucemburská 1024/1 a Milešovská 868/3, 1326/4, 1136/5 a 1312/6. O odstávce včera informovala radnice Prahy 3. 

Barevná devítka se uskuteční v Podviní
Konec prázdnin tradičně patří multikulturnímu festivalu Barevná devítka a nejinak tomu bude letos. Park Podviní ve Vysočanech se opět zaplní cizokrajnými kulturami, hudbou a světovými specialitami. Letos na návštěvníky čekají stánky z různých zemí z celého světa, gurmánské pochoutky a spousta hudby. Multikulturní festival „plný vůní, chutí, barev a rytmů“ se koná 29. 8. od 14 do 21 hodin.

Praha 4 zve na Den zdraví
Kontrolu znamének a diagnostiku pleti, prevenci rakoviny prsu a plic, vyšetření na šedý a zelený zákal, změření krevního tlaku, skrytého tuku v těle nebo třeba nasycení krve kyslíkem. Tyto prohlídky mohou zájemci bezplatně absolvovat, pokud dorazí v úterý 15. září od 10 do 18 hodin před obchodní centrum Arkády na Pankráci na akci s názvem „Věnujte 10 minut svému zdraví“. Součástí bude i program pro děti, včetně dětského koutku.