Přehled změn v dopravě zveřejnil na svých stránkách pražský dopravní podnik.  Tramvaje na lince 2 ve směru od Sídliště Petřiny budou jezdit z Malostranské přes Čechův most na Náměstí Republiky a Hlavní nádraží do zastávky Olšanské hřbitovy.

Linka 7 ve směru od centra povede ze zastávky Anděl, přes zastávky Křížova a Laurova na Radlickou, kde bude ukončena.

Přehled tramvajových linek

Tramvaje na lince 12 od zastávky Výstaviště Holešovice pojede ze zastávky Sparta přes zastávky Hradčanská, Prašný most, Brusnice, Pohořelec a Malovanka až na Vypich. Ze zastávky Malostranská pak pojedou tramvaje číslo 20 přes Staroměstskou, Národní třídu, Karlovo a Palackého náměstí, Výtoň. Budou končit v zastávce Nádraží Braník.

Linka 22 pojede od Hostivaře z Újezda přes Švandovo divadlo, Anděl a Smíchovské nádraží na Sídliště Barrandov. Noční linka tramvaje č. 97 zase bude jezdit v úseku mezi Malostranskou zastávkou a Národním divadlem odklonem přes zastávku Staroměstská. Zrušeny budou linky 15 a 23.

V denním provozu bude zavedena tramvaj č. 32, která z Bílé Hory pojede přes Vypich, Malovanku, Pohořelec, Pražský hrad, Malostranskou na nábřeží Edvarda Beneše, Právnickou fakultu a Malostranskou zpátky do zastávky Bílá Hora. Pražskou MHD posílí náhradní autobusová doprava.

Zavedení náhradní autobusové dopravy 

Až do 11. února bude na trase mezi Újezdem a Malostranským náměstím jezdit autobusy X22 a od 12. Února v úseku Malostranské náměstí a Malostranska pojede autobus X20.

Změna se dotkne i autobusu 192, který bude zastavovat mezi zastávkami Nerudova a Šporkova na Malostranském náměstí v Karmelitské ulici. V období mezi 6. – 11. únorem se bude zastávka přemístěna na jižní stranu náměstí ke kostelu.

Omezení pro osobní automobily 

Od 22. ledna až do 6. února bude pro automobily uzavřena Letenská ulice za Křižovatkou s ulicí Tomášskou. Josefská ulice bude přístupná jen z Mostecké ulice, Letenská jen od Klárova. Od 6. – 12. února bude uzavřen prostor křižovatky Malostranské náměstí, Tomášské, Letenské ulice. Mezi 12. – 21. Únorem neprojedou osobní automobily Karmelitskou ulicí před kostelem Panny Marie Vítězné a sv. Antonína Paduánského. Omezení, ovšem částečné, budou platit u ústí ulice Tržiště a na Malostranském náměstí.