V úterý a ve středu se v hotelu Boscolo uskuteční přehlídky modelů Kláry Nademlýnské, Ivany Mentlové a Taťány Kovaříkové; určené jsou však jen pozvaným hostům. Veřejnou část přehlídek zahájí v pátek ve 13:00 ve stanu na nábřeží modelka Petra Němcová. Na pátek pořadatelé připravují Den britské módy s podtitulem Fashion is Great Britain. Půjde o jediný národní den na PFW, který představí Británii jako kolébku světové módy, designu a inovace.

Sobota bude věnována české módě a své kolekce na PFW předvedou špičky české módní scény, ale i studenti Vysoké školy uměleckoprůmyslové a Univerzity Jana Evangelisty Purkyněho z Ústí nad Labem. Svoji kolekci zde představí i loňská vítězka Dreft Black Card Jindra Jansová a letošní vítěz Dreft Black Card Lukáš Macháček. Dreft jako partner akce udílí ocenění mladým návrhářům, které zajišťuje produkci a realizaci módní přehlídky při zářijovém týdnu módy.

Neděle bude věnována prezentaci zahraničních módních značek. Vstupenky na veřejné přehlídky lze zakoupit v síti TicketPro. Program pražského týdne módy je na www.fashionweekprague.cz.