Součástí akce se stane také prezentace nejmodernější techniky z vozového parku Pražských služeb a řada dalších atrakcí. „Tradičně očekáváme velký zájem Pražanů a věříme, že nejeden návštěvník využije šanci se posadit za volant moderního popelářského vozu. Po celý den se navíc budou konat edukativní soutěže s ekologickou tematikou o poutavé ceny," sdělil mluvčí Pražských služeb Radim Mana.

Neděle na Ladronce se ponese v duchu rodinné zábavy věnované dětem všech věkových kategorií. V bohatém programu si nejen děti užijí například exhibici na U-rampě a skákacích botách, bike trial show, nafukovací hrady, skákání na trampolínách, dětskou zoo, výtvarnou dílnu, loutkové divadlo s pohádkou na téma třídění odpadu, vystoupení klauna a mnoho dalšího.

Velkým lákadlem bude vystoupení bublináře a celý den završí dětmi zbožňovaný Michal Nesvadba s hodinovým vystoupením a následnou autogramiádou. „Během celého dne navíc budeme losovat tři vítěze hodnotných cen. Hlavní cena? Oblíbený iPad Mini. Konec předpokládáme je v 17 hodin," doplnil Radim Mana.

Pozvánka Pražských služeb na velký rodinný den na Ladronce.