V Praze o prvenství bojovalo devět vánočních stromů. Čtenáři nakonec nejvíce hlasů přidělili tomu na Storoměstském náměstí. Vítěz postoupil do celostátního kola, kde se utkají úspěšné jehličnany ze všech krajů České republiky. Hlasování začne v neděli 17. prosince ve 20 hodin a skončí ve středu 20. prosince ve 20 hodin.

Nejkrásnější strom získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Výsledky ankety Vánoční strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech v sobotu 22. prosince.

Nejkrásnější vánoční stromy Prahy

1. místo: Staroměstské náměstí

close Rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí. info Zdroj: Deník/Radek Cihla zoom_in Vánoční strom na Staroměstském náměstí v Praze.

2. místo: Mariánské náměstí

close Rozsvícení vánočního stromu na Mariánském náměstí. info Zdroj: Deník/Radek Cihla zoom_in Vánoční strom na Mariánském náměstí v Praze.

3. místo: náměstí Míru

close Vánoční strom v Praze 2: náměstí Míru. info Zdroj: Deník/Milan Holakovský zoom_in Vánoční strom na náměstí Míru v Praze.

close Vánoční pouták info Zdroj: Redakce zoom_in Vánoce, Vánoce přicházejí…

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!