Spa Resort Libverda láká na širokou nabídku pobytů

Adresa: Lázně Libverda 82, 463 62 Lázně Libverda
Web: www.lazne-libverda.cz

Spa Resort Libverda nabízí vše, co můžete očekávat od moderního Spa. Patří mezi léčebné lázně a je specializován na léčbu onemocnění pohybového ústrojí, kardiologické, onkologické a neurologické nemoci.

close Spa resort Libverda. info Zdroj: se souhlasem Spa resort Libverda zoom_in Spa resort Libverda.

Většina hostů však využívá wellness nebo léčebné pobyty s polopenzí a mnoha procedurami na míru. Co si na Velikonoce užít nový bazén a masážní vany nebo uhličité koupele? A k tomu si užít kulturní program nebo jen dortík v kavárně?

Výstaviště Holešovice - Interaktivní výstava Lovci znaků

Adresa: Holešovická tržnice, Hala 17, Praha 7
Web: https://www.holesovickatrznice.cz/lovci-znaku
Vstupné: dítě 6-15 let: 140 Kč, dospělí: 190 Kč, senioři 65+: 140 Kč, ZTP: zdarma, skupinové slevy

Pojďte si užít s rodinou i kamarády báječné odpoledne na autorskou putovní výstavu plzeňského DEPO2015 Lovci znaků – interaktivní expozici s netradičně pojatým světem písma, jeho historií, základy typografie, ale i šifer a komunikace obecně.

Výstaviště Holešovice, Lovci znaků. | Video: se souhlasem Výstaviště Holešovice

Na dobrodružné výpravě projdete coby Lovci znaků jedenáct interaktivních exponátů, budete se muset domluvit se s robotem Blablátorem, zkusit si práci sazeče na speciálním světlotisku, porazit světelnou šibenici, prozkoumat stopy psacích nástrojů, vydupat písmena na klávesnici obřího psacího stroje nebo vyčistit videomappingové město od nadbytečné reklamy neboli reklamního smogu.

Při svojí cestě navíc musíte rozluštit zašifrovanou zprávu, která vás dovede k cíli. 

Velikonoce ve znamení folkloru a vynikající večeře

Adresa: Na Zlíchově 18, Praha 5, 152 00 (restaurace Folklore Garden)
Web: www.folkloregarden.cz
Kdy: Konání akce bude v čase 19:30-22:00, ve dnech 29.3.-1.4.

Jak nejlépe zahájit jarní veselí?

Přijďte si k nám pochutnat na čtyřchodovém menu, ve kterém nebudou chybět tradiční jarní pochoutky. Kulinářský zážitek perfektně doplní náš folklorní program v podání muzikantů a tanečníků v krásných krojích.

close Folklore garden. info Zdroj: se souhlasem Folklore garden zoom_in Folklore garden.

Cena je 900 Kč/os. a zahrnuje:
- 2,5h folklorní show
- neomezenou konzumaci lokálního piva, moravského vína a nealkoholických nápojů
- vynikající 4-chodovou večeři (domácí pomazánka s chlebem, bramborová polévka s houbami, pečené kuřecí stehno s tradiční nádivkou)
…sladkou tečkou bude mazanec se šlehačkou a káva

Rezervace nutná předem prostřednictvím emailu info@folkloregarden.cz nebo telefonu +420 724 334 340. Těšíme se na vás!

Velikonoční rodinný brunch v hotelu Hilton Prague

Adresa: Pobřežní 311/1, Praha 8, 186 00
Kdy: 31. března
Sociální sítě: Instagram Easter Brunch, Facebook Easter Brunch
Cena: 1,990 Kč na osobu, zdarma pro děti do 3 let, děti od 3 do 12 let se slevou 50%.

Máme pro vás skvělý tip na oslavu příchodu jara, bohatý velikonoční brunch v hotelu Hilton Prague, v neděli 31. března od 12.30 do 15hodin.

Užijte si svátek Velikonoc s lahodným výběrem jídel a nápojů, které vás naladí do té správné sváteční atmosféry v prosvětleném Café & Bistro s výhledem do atriového lobby.

Pochutnat si můžete na tradičním velikonočním jehněčím, telecím hřbetu, jarní grilované krůtě, králíkovi s divokým česnekem, velikonoční nádivce, nebo lívancích ze zeleného hrášku. Zakončete brunch sladkou tečkou, čeká na vás spousta lahodných dezertů jako millefeuilles, profiterolky a výběr dortů. Chybět nebude ani tradiční mazanec, velikonoční beránek nebo Jidáše od našeho mistra cukráře a spousta dalších dobrot. Pro nejmenší je připraven speciální dětský bufet.

close Hotel Hilton Prague. info Zdroj: se souhlasem Hilton Prague zoom_in Hotel Hilton Prague.

Navíc jsme pro vás a vaše děti připravili bohatý zábavný program, těšit se můžete na hry, aktivity a dílničky pro děti i dospělé, nenechte si ujít tradiční hledání velikonočních vajíček nebo pletení pomlázky. To vše za doprovodu živé hudby.

Cena zahrnuje sklenku prosecca jako uvítací přípitek, neomezenou konzumaci z bohatých rautových stolů, nealkoholické nápoje, vybraná vína, točené pivo, kávu a čaj.

Zarezervujte si váš stůl na festivedesk.prague@hilton.com

Velikonoční tvoření v Majalandu

Adresa: Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice
Web: www.majaland.cz

Největší krytý zábavní park v Čechách, Majaland Praha, připravil pro své návštěvníky pestrý velikonoční program. Ve čtvrtek se potkáte s Bárou Ladrovou a kamarády, v pátek proběhne zdobení perníčků se známou cukrářkou Mirkou van Gils Slavíkovou, v sobotu spousta zábavných aktivit s Jupíkem a od čtvrtka do pondělí dílničky plné kreativního velikonočního tvoření.

close Majaland. info Zdroj: se souhlasem Majaland zoom_in Majaland.

Děti se budou každý den bavit na 13 fantastických atrakcích a rodiče si užijí výhodné outletové nakupování v POP Airport.

Velikonoční poznávání v Dinosaurii

Adresa: Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice
Web: www.dinosauria.cz

V Dinosauria Museum Prague, které se pyšní největší sbírkou opravdových koster dinosaurů v Evropě, si pro zvídavé návštěvníky připravili hned několik neobvyklých zážitků.

Pro ty větší pravidelné komentované prohlídky s paleontologem, který jim mimo jiné představí nejnovější přírůstek: unikátní kostru Edmontosaura Annectens.

close Dinosauria. info Zdroj: se souhlasem Dinosauria zoom_in Dinosauria.

A pro ty menší zábavnou hru po stopách dinosaurů, kteří se rozutekli po outletu POP Airport. Zjistí tak, jaký z nich je největší mlsal, který má rád módu nebo si rád hraje.

Velikonoční nabídka farmářských tržišť 

Adresa: Rašínovo nábřeží, Praha 2 a Kubánské náměstí, Praha 10
Web: www.farmarsketrziste.cz

Přijďte oslavit Velikonoce na farmářská tržiště na Náplavce a Kubáni! Čeká na vás bohatá nabídka: od láskyplně vypěstované zeleniny, bylinek v květináčích, přes pomalurostoucí kuřata a kachny, vajíčka od volně chovaných slepiček, až po mléčné výrobky v biokvalitě. Nechybí ani speciální potraviny pro váš sváteční stůl.

close Farmářská tržiště. info Zdroj: se souhlasem Farmářská tržiště zoom_in Farmářská tržiště.

Na Kubáni nabízíme možnost ozdobit si dřevěné kraslice. A pokud plánujete péct velikonočního beránka, nezapomeňte navštívit stánek s keramikou pro tu pravou formu. Přijďte si užít sváteční atmosféru v sobotu 30. března dopoledne.

Spojka Karlín

Adresa: Pernerova 697/35, Praha 8
Web: www.spojka-karlin.cz 
Sociální sítě: Instagram Spojka Karlín
Kontakt: info@spojka-karlin.cz, +420 226 203 888

Oslavte příchod jara a Velikonoc ve Spojce Karlín. Velikonoční menu podávané od 29. 3. do 1. 4. 2024 a s láskou připravené šéfkuchařem Ondřejem Panošem a jeho týmem.

close Spojka Karlín info Zdroj: Spojka Karlín zoom_in Spojka Karlín

Navíc na vás bude čekat ve vitríně velikonoční beránek a domácí vaječný likér ze sesterské pekárny Dark Kitchen, který si můžete zakoupit a odnést domů. Rezervujte si svůj stůl a užijte si s námi nezapomenutelné Velikonoční svátky plné vynikajícího jídla a přátelské atmosféry.