Plavba po Vltavě

Adresa: přístaviště - Dvořákovo nábřeží - Na Františku, kancelář - Revoluční 1082/8, 110 00 Praha 1
Datum: 14. února 2024
Web: https://www.parniky-praha.eu/plavba-po-vltave/valentynska-vecere-praha/

Naplánujte si Valentýna v Praze tak, aby se stal nezapomenutelným a abyste ho strávili se svou milovanou osobou skutečně romanticky a odnesli si z tohoto dne zamilovaných neopakovatelný zážitek. Originální a pro páry je připravena speciální nabídka romantického večera na vyhřívaných palubách parníku s živou hudbou a vynikající večeří.

close Parníky Praha. info Zdroj: se souhlasem Parníky Praha zoom_in Parníky Praha.

Hlavním naším tipem na prožití svátku sv. Valentýna v Praze je jednoznačně projížďka parníkem pro zamilované. Na romantické prožití svátku sv. Valentýna v Praze je jednoznačně plavba parníkem pro zamilované a k tomu nezapomenutelná valentýnská večeře. Svou lásku potěšíte romantickým dárkem a políbit se můžete přímo na Vltavě u Karlova mostu. Udělejte si výlet na Valentýna a oslavte ho s drahou polovičkou netradičně v restauraci na lodi a užijte si ho v naprostém soukromí za doprovodu pohodové hudby.

Svátek zamilovaných plujeme vždy 14.února a to i pro dvojice i čtveřice. Zkuste letos nás a slavte z paluby lodi! Navštivte jednu z oblíbených plaveb pro zamilované.

Oslavte Svatý Valentýn v Praze na Vltavě. Valentýnský večer na vyhlídkové lodi má nezapomenutelné kouzlo!

Dokonalé vyznání

Web: http://www.florea.cz/

close Květiny Florea. info Zdroj: se souhlasem Květiny Florea zoom_in Květiny Florea.

Originální dárek pro vyjádření lásky nejen v období svatého Valentýna. Elegantní krabička růží I Love You je všeříkající kombinací květin a lásky. Objednejte si květiny online na Florea.cz a nechte je doručit kamkoliv po celé ČR. Rozvoz květin můžete na Florea sledovat online. Pro dokonalý zážitek přidejte osobní vzkaz nebo přání. Vyjádřete své city tím nejkrásnějším způsobem a udělejte svatý Valentýn nezapomenutelným. Lásky není nikdo dost.

Museum Montanelli - DANGEROUS LOVE

Adresa: Nerudova 13, Malá Strana – Praha 1
Datum: každou středu až neděli od 14.00 do 18.00 hodin
Web: www.museummontanelli.com

close Museum Montanelli. info Zdroj: se souhlasem Museum Montanelli zoom_in Museum Montanelli.

Valentýn a láska? Přijďte si prohlédnout výstavu o lásce, o té sladké i nebezpečné, o té erotické i romantické, ale i o té úsměvné. Láska je láska. Dangerous love v Museu Montanelli. Web: www.museummontanelli.com

Restaurace Zinc v hotelu Hilton Prague Old Town

Adresa: V Celnici 7, Prague, 110 00
Web: www.zincprague.cz, https://www.instagram.com/zinc.barandrestaurant/
Rezervace: zinc@hilton.com

Chcete překvapit svou drahou polovičku ve velkém stylu v srdci Prahy? Pozvěte ji na exkluzivní valentýnské tříchodové menu, které s největší péčí sestavil šéfkuchař restaurace Zinc. Přivítáme vás sklenkou prosecca a nakonec si vychutnáte speciálně připravený koktejl Valentine Rose, který zažehne jiskru romantiky.

close Restaurace Zinc. info Zdroj: se souhlasem Restaurace Zinc zoom_in Restaurace Zinc.

Užijte si intimní atmosféru v interiéru restaurace a baru ve stylu art deco a oslavte Valentýna tímto výjimečným kulinářským zážitkem. Cena 1,500 Kč na osobu zahrnuje uvítací přípitek, tříchodové menu a koktejl na závěr

Galerie Butovice

Adresa: Radlická 117, 158 00 Praha 5
Web: https://galerie-butovice.cz/

close Galerie Butovice. info Zdroj: se souhlasem Galerie Butovice zoom_in Galerie Butovice.

Kromě desítek obchodů, přináší zábavu i relax pro celou rodinu. Děti se mohou vyřádit v zábavním parku Superland; dospělí si pak dát do těla ve Form Factory nebo relaxovat v Saunii. A když přijde hlad, je na výběr ze skvělých restaurací s chutěmi z celého světa. Mezi novými nájemci obchodní centrum nedávno přivítalo XXXLutz Kuchyňské studio, Mountfield, či SCAN quilt. V Galerii Butovice, která spadá do portfolia nemovitostí realitního fondu INVESTIKA, zkrátka najdete pro každého něco.

Boccaccio Bar

Adresa: Králodvorská 4, Praha 1
Web: https://www.boccacciobar.cz/

close Boccaccio Bar. info Zdroj: se souhlasem Boccaccio Bar zoom_in Boccaccio Bar.

Romantická valentýnská večeře v překrásném sále Boccaccio v srdci Prahy, na místě s takřka 100letou historií. Vychutnejte si lahodné 4 chodové menu a živou klavírní hudbu na místě, kde se scházela pražská smetánka první republiky!

Lumia Gallery 

Adresa: Celetná 15, Staré Město – 110 00
Web: https://www.lumia.gallery/
Kontakt: office@lumia.gallery, +420 702 092 817

Přijďte oslavit svátek sv. Valentýna do Lumia Gallery, kde uvidíte současná umělecká díla vytvořená pomocí nejmodernější zobrazovací techniky. Uvidíte a především zažijete! V srdci Starého Města na Celetné 15 se ocitnete uprostřed děl, kde 3D projekce a interaktivní videoprojekce překračují běžné hranice umění.

close Lumia Gallery. info Zdroj: se svolením Lumia Gallery zoom_in Lumia Gallery.

Prozkoumejte společně labyrint světelných instalací a buďte součásti moderního audiovizuálního umění. Oslavte Valentýna sdíleným zážitkem.

Upozornění: Není vhodné pro osoby s citlivostí na světlo a fotosenzitivní epilepsií.