Festival trval od 16:00 do deseti hodin do večera. Doprovodný program byl tvořen ve spolupráci s institucemi Díky, že můžem a Český rozhlas Radiožurnál. 

Spolek Díky, že můžem už 10 let pořádá oslavy sametové revoluce na Národní třídě a zaměřuje se také na neformální občanské vzdělávání mladé generace. V rámci programu spolek připravil debatu o nástupu digitálních platforem a jejich dopadu na mediální prostředí.

Součástí akce byl také jejich prezentační stánek s poznávací hrou, ve které si mohli návštěvníci vyzkoušet odlišit skutečné historické fotografie od napodobenin vytvořených AI, koupit merch nebo poslechnout vystoupení zpěvačky a hudebnice Ester Valtrové s repertoárem skladeb ze šedesátých let.

Druhý ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68, který se koná k 55. výročí okupace Československa státy Varšavské smlouvy. | Video: Deník/Radek Cihla

Součástí programu byl také audiovizuální imerzivní průvodce jedním rokem se světly a lasery. Slyšet byly i původní rozhlasové nahrávky. Lunchmeat zakončil akci projekcí na Maroldovo panoráma.

Pro návštěvníky byla připravena i tzv. Food zóna, kde si mohli zakoupit něco k snědku či alkoholické a nealkoholické nápoje.