Na příliv masy návštěvníků se kromě pořadatelů, hoteliérů, policistů a všech dalších zúčastněných chystají také dopravci. České dráhy (ČD) například v den utkání vypraví mezi stanicemi Praha-Holešovice a Praha-Eden několik zvláštních vlaků.

Se zakoupenou vstupenkou ve většině prostředcích MHD bezplatná doprava v den utkání.
„Fanoušci se zakoupenou elektronickou vstupenkou na zápas budou moci po celou středu 7. června využít bezplatnou přepravu vlakem po Praze v pásmech P a 0, které na řadě relací v metropoli nabízejí často nejrychlejší způsob dopravy,“ uvádí ČD na svém Facebooku.
Vstupenky půjdou využít také v metru, tramvajích a autobusech v rámci pražské městské dopravy (pásma P a 0), a to od 7. června 8:00 hodin do 8. června 8:00 hod.
Bránou do České republiky bude pro většinu příznivců fotbalu pražské letiště. To podle zástupce tiskové mluvčí letiště Michala Procházky očekává nižší desítky charterových letů z Velké Británie a Itálie.
Letecká společnost Smartwings na svém Facebooku píše, že pro fanoušky anglického West Hamu a italské Fiorentiny vypraví ve dnech 6. a 7. června hned sedm speciálních letů. Další budou v režii zahraničních dopravců.