Celá budova, která je jedním z příkladů české architektury sedmdesátých let, a zároveň je památkově chráněna, prošla rozsáhlou rekonstrukcí.

„Uvidíte design, který nemá v Česku obdoby. A já jsem velice vděčný a poctěn, že jsme mohli být součástí této neskutečné realizace a spolupracovat na ní s AMADEUS Real Estate,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners, a dodává: „Věřím, že všichni návštěvníci ocení jedinečný design, který promění toto významné místo našeho hlavního města v centrum plné zážitků, her a zábavy. Určitě se přijďte podívat!“

Hry a zážitky na sedmnácti tisících metrech čtverečních

Dům se v případě moderních konceptů inspiroval i v dalších evropských metropolích. Kromě obchodů a gastronomie si návštěvníci mohou užít různé zážitkové aktivity a atrakce, dospělí jistě ocení i posezení v designovaných barech nebo prostory pro různé oslavy.

V prvním, a především druhém, patře se návštěvníci mohou vydat do foodhall s přibližně 750 místy k sezení. Svou nabídku jídel představí například fast foodové řetězce jako Popeyes, Burger King nebo dean&david. Nebudou ale chybět ani restaurace a bistra jako Amerikanos, Rud s pizza, Bali Bali, Banh Mi nebo nabídka typicky české kuchyně od Prima Bašta, a spoustu dalšího.

Máj Národní. | Video: Prochazka & Partners

V zážitkovém parku s atrakcemi, který se nachází v horních patrech budovy, si pak vyhrajou lidé různého věku. Park totiž nabízí jak typické atrakce typu prolézaček či skluzavek, tak i například závodní simulátory nebo minigolf či Heroes Park věnovaný superhrdinům.

Jedno z pater se bude také věnovat české historii. Nebude chybět interaktivní muzeum Back-in-time, které návštěvníky dějinami provede.