Od úterka se kvůli výstavbě sportovní haly v sousedství Jižní spojky musí lidé ze sídliště Skalka připravit na změny týkající se autobusových linek číslo 101 a 329, které mají platit až do sklonku dubna. Trasy budou částečně vedeny odklonem, pro linku 101 se poněkud posouvají zastávky Sídliště Skalka a autobusy s čísly 329 mířící směrem na Skalku nebudou dočasně obsluhovat zastávku Na Padesátém.

Některé změny jsou krátkodobé

Středa přinese krátkodobé změny platné jen po několik dnů pro autobusové linky číslo 231 a 571. Vynutí si je opravy smíchovských ulic K Závěrce a Pod Děvínem. Ze Zastávky Dívčí hrady budou autobusy odkláněny, což přinese krátkodobé zrušení zastávek Kesnerka, Pod Kesnerkou, Franty Kocourka, Ke Koulce (a v případě noční linky ještě navíc U Trezorky, Jinonice, Sídliště Jinonice, Stará Stodůlecká a výstupní zastávky Nové Butovice).

Změny se týkají i zastávky Radlická, která bude zřízena dočasně (pro denní linku) nebo poněkud posunuta (v případě noční linky).

Rovněž od středy se chystají také změny v oblasti Klamovky, které by neměly uniknout pasažérům využívajícím tramvajové linky číslo 9, 10, 15, 16. Pokládka kabelů si sice nevynutí odklon trasy, ale zastávka Klamovka bude do středy 12. dubna posouvána se současným zkracováním prostoru učeného pro nástup.