Každý návštěvník za vstupné 30 korun obdrží originální lžíci a výtisk speciálního časopisu s příznačným názvem „čaSOUPis", nejen se zajímavostmi a informacemi o polévkách, ale také se zajímavými recepty.

Festival podporuje veřejnou sbírku s názvem „Polívková smršť", pořádanou obecně prospěšnou společností Ergo Aktiv, jež pomáhá lidem zotavujícím se po mozkových příhodách a úrazech. Tuto aktivitu podporuji známé osobnosti, jako je například kuchař Roman Paulus, Dita P. nebo herec Vladimír Polívka. „Polívková smršť" se festivalu přímo zúčastní a návštěvníci tak budou moci spojit příjemné s užitečným a podpořit veřejnou sbírku koupí výtečné polévky ve stánku „Polívkové smršti".

Festival Polívkování.

Součástí festivalu Polívkování bude soutěž o nejlepší polévku, a to nejen mezi profesionály, ale také amatérskými kuchaři. Amatérští kuchaři či kuchařské týmy se mohou přihlásit do soutěže do 5. března 2015, a to prostřednictvím facebooku či na webových stránkách foodevent.cz, kde lze najít pravidla soutěže.

Vítěz získá hodnotné ceny od našich partnerů. Na webových stránkách foodevent.cz mohou zájemci sledovat pravidelné aktuální informace o festivalu, včetně přehledu účastníků (kuchařů), kteří se festivalu zúčastní.

PolívkováníKde: Smíchovská náplavka - Hořejší nábřeží, Praha
Kdy: sobota 28.března 2015 od 10 do 19 hodin
Info: www.facebook.com/polivkovaniwww.foodevent.cz