K Hlubučkově bazénu je podle webu prahain.cz přivedly odposlechy. Zda policisté hledali peníze, dokumenty, či jiné důkazy, není ze zveřejněných informací jasné. Podle uniklých odposlechů by ale mohlo jít o peníze. Zároveň není známo, zda kopáčské práce přinesly detektivům nějaký výsledek.

Hlubuček podle webu na odposleších hovořil o hotovosti, kterou měl mít zakopanou na zahradě. „Kopalo se na jeho parcele, je to takový kus zahrady směrem do kopce, kde je bazén. Hlubuček byl u kopání přítomen, seděl u bazénu a čekal," citovala prahain.cz anonymní zdroj.

„Ano, kopalo se na základě toho, co Hlubuček říkal v odposleších," řekl serveru další zdroj.

Petr Hlubuček ve čtvrtek rezignoval na funkci náměstka pražského primátora, člena rady hlavního města a člena dozorčí rady Pražských služeb. Už ve středu po výzvě vedení strany složil všechny stranické funkce včetně pozice na kandidátce STAN pro podzimní volby do zastupitelstva, kde figuroval na třetím místě. Hnutí STAN mu pozastavilo členství. Hlubuček se vzdal také členství v dozorčí radě DPP. Politik patří mezi třináct obviněných v rozsáhlé korupční kauze, která souvisela mimo jiné s zakázkami v dopravním podniku.