Neznámo kde zmizela 59letá Jana Drdová z Písecka, po které nyní pátrá pražská policie. Žena pracující v metropoli jako masérka je pohřešována od počátku listopadu. O tom, že situace je zřejmě vážná, svědčí i nález psa patřícího pohřešované ženě, který se od ní dříve nikdy neodloučil.

Kriminalisté zmapovali, že žena byla viděna v neděli 29. října kolem 16. hodiny na chalupě v Nálesí na Písecku; posléze ji ještě viděla kamarádka, která ji doprovázela do zaměstnání v ulici U Jezera v pražských Stodůlkách. Od té doby je pohřešovaná žena nezvěstná. V pátek 4. listopadu se na pražském hlavním nádraží našel její pes. Bígla jménem Sára, který byl vždy velmi věrný, převezli strážníci městské policie do útulku.

Policisté zjistili, že pokračovaná žena pravidelně užívá léky na vysoký tlak. V poslední době držela půst – přičemž hladovkou chtěla dosáhnout vnitřní očisty. Jak tělesné, tak po stránce duchovní.

Jakékoli informace, které by mohly přispět k nalezení pohřešované ženy, přivátá policie na lince 158.

Pohřešovaná 59letážena, po níž bylo pátrání vyhlášeno 7. listopadu, je štíhlá; měří 167 cm. Má blonďaté vlasy střižené na mikádo.

Pohřešovaná žena
(zw)