I mezi veterány, čtěte hráči nad 45 let, zvítězila Slavia, která se radovala především díky hattricku tradičního „sparťanského kata" Pavla Řeháka. Právě jeho góly přispěly měrou vrchovatou ke konečnému výsledku 5:3.

Derby internacionálů mělo nečekaného hrdinu v podobě Lukáše Doška, obránce, který za červenobílé válel v letech 1998 až 2005 a rozhodně nepatřil mezi vyhlášené kanonýry. Nyní se trefil do Blažkovy sítě hned dvakrát.

„Moje premiéra dopadla nejlépe, jak mohla. Vyhráli jsme, a navíc jsem dal dva góly. Asi si mysleli, že ode mě nebezpečí nehrozí, tak mě moc nehlídali," smál se po utkání Došek, který nastoupil opět se svým bratrem Tomášem.

„Já ještě patřím k těm mladším ročníkům. Až přijdu příště, tak už možná branku netrefím, teď to ještě šlo," dodal Došek, který v pětatřiceti letech stále hraje krajský přebor za západočeskou Koloveč.

Sparťanská strana svou jasnou star nenašla, a tak byl nejlepším hráčem utkání v rudém dresu vyhlášen spolehlivý obránce Jiří Novotný.

„Zápas byl vyhecovaný. Na druhou stranu, bitvy, kdy jsme spolu opravdu válčili a kdy to bylo na nože, jsou už dávno za námi," vzpomínal bývalý reprezentant.

„Nejdůležitější bylo, že všechno proběhlo korektně a pobavilo to jak nás, tak hlavně diváky," řekl dlouholetý letenský kapitán, který sleduje i výsledky odvěkých rivalů.

„Slavia má za sebou podzim, jaký si nepředstavovala. Mužstvo si nesedlo do potřebné podoby, nemalou roli sehrála psychika, což se projevilo na výkonech i na výsledcích. Teprve na jaře se ukáže, co nový trenér Koubek dokáže se svými svěřenci. Věřím ale, že se v lize zachrání. Liga bez ní by neměla náboj," doplnil Novotný.