Linka 4, která je v provozu v pracovní dny přibližně od 4.30 hodin do 20.00 hodin je ve směru od Sídliště Barrandov ze zastávky Čechovo náměstí prodloužena přes Koh-i-noor po trase linky číslo 7 do obratiště Černokostelecká, kde je ukončena.

Linky číslo 6, 7 a 24 jsou ve směru z centra zkráceny do zastávky Otakarova, dále pokračují přes zastávku Náměstí Bratří Synků v obratišti na náměstí Bratří Synků zpět na své trasy směr centrum.

Linka 23 je ve směru od Královky ze zastávky Čechovo náměstí prodloužena přes zastávku Koh-i-noor na Kubánské náměstí, kde je ukončena.

Linka 95 je ve směru od Vozovny Kobylisy zkrácena do zastávky Otakarova (nástup na náměstí Bratří Synků v obratišti). Linky 93 a 96 jsou ve směru do centra vedeny přes zastávku Náměstí Bratří Synků (na náměstí Bratří Synků).

Schéma provozu při výluce Otakarova - náměstí Bratří Synků-

Dočasné tramvajové linky

V denním provozu je v omezeném rozsahu (v pracovní dny přibližně od 20.00 hodin do 0.30 hodin, v sobotu a v neděli celodenně) zavedena linka číslo 37 v trase Čechovo náměstí (nástup v Moskevské ulici)/Koh-i-noor (výstup v zastávce směr do centra) – Průběžná – Strašnická – Solidarita – Černokostelecká.

V nočním provozu je zavedena linka číslo 90 v trase Čechovo náměstí (nástup v Moskevské ulici)/Koh-i-noor (výstup v zastávce směr do centra) – Průběžná – Strašnická – Solidarita – Černokostelecká – Ústřední dílnyDP.

Informace o změnách poskytnou dnes a v pondělí na nejexponovanějších místech informátoři, k dispozici jsou informační letáky a je zavedeno hlášení ve stanicích metra a tramvajích dotčených linek.