Výprodej se letos konal od 16. do 18. prosince v pražském divadle Disk. "Přišlo neuvěřitelné množství lidí a přinesli strašné množství věcí. Vybrali jsme asi 1,07 milionu korun, vlastně mně to přijde naprosto neskutečné. Ona ta částka se v rámci charity možná nezdá až tak veliká, ale je opravdu složená po stovečkách, korunkách," řekla Geislerová a poděkovala dobrovolným dárcům i partnerům akce.

Odhaduje, že bazarem letos prošly zřejmě více než 3000 lidí. Do aukce dostal bazar například tři sochy pomalovaných plastových krav v životní velikosti z výstavy Cowparade, příští rok mohou herečky prodat ještě další dvě sochy. "Přijde mi to úplně úžasné, v podstatě bychom mohli prodávat stáda krav," podotkla Geislerová.

Peníze utržené prodejem darovaných předmětů jsou každoročně rozděleny několika organizacím. Část organizátoři předají Nadaci Terezy Maxové dětem, která za ně podpoří opuštěné a znevýhodněné děti v dětských domovech a pěstounských rodinách. Část výdělku putuje také na projekty prověřených neziskových organizací, které s dětmi v ústavech či náhradních rodinách pracují.

Letošní ročník charitativního vánočního projektu zakončil tradiční večírek Snesitelná lehkost pití, který i letos hostil pražský klub Lucerna Music Bar. Na jevišti se vystřídali zpěváci Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert, hudebník Roman Holý, zpěvačka Tonya Gravesová či skupina MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem.
Zájemci mohou na konto benefice i nadále přispívat prostřednictvím DMS či na stránkách www.darujspravne.cz/bazar.