Návštěvníky tak potěšilo ledové zpracování Capitana Ameriky, Thora či pavoučího muže Spidermana. Nechyběly ani postavičky Šmoulů, Transformers, akčních hrdinů Želv Ninja a kocoura Garfielda. Sochy budou k vidění až do úplného roztátí. Víkendového programu se zúčastnily také blonďaté moderátorky Kristina Kloubková v doprovodu svého přítele, tanečníka a choreografa Václava Kuneše, Eva Perkausová a Iveta Vítová s dcerou Anetkou.

Každý ze soutěžících umělců měl pro svou sochu k dispozici 10 ledových kvádrů o celkové hmotnosti 1250 kg. Za pomoci motorových pil, sekáčků a dlát vznikaly přímo před zraky diváků opravdové komiksové skvosty. Každý z návštěvníků mohl svým hlasem podpořit svůj oblíbený kousek. Titul nejoblíbenější socha si odnesl výtvor autorobota Bumblebee alias Transormers, kterého zhotovil MgA. Marian Maršálek.

V elitní trojici ho doplnila socha Thora, kterého zobrazil v nadživotní velikosti běloruský sochař a malíř Slawek Borecki a socha Pepka námořníka, kterého vytvořil sochař a vášnivý kanoista v jedné osobě, Tomáš Bosambo. „Osobně se mi nejvíce skutečně líbí socha Pepka námořníka. Je to kus velkého chlapa a pro ty já mám prostě slabost,“ řekla se smíchem krásná moderátorka Perkausová.