„Těší nás, že zákazníkům můžeme nabídnout řadu předních mezinárodních i českých značek. PTSO bude přitahovat jak české zákazníky, tak turisty. Zážitek z nakupování doplní i zajímavé interiéry inspirované historickou Prahou,“ uvedla Lenka Kholová, ředitelka Prague The Style Outlets.

Milovníci nákupů se mohou těšit na značky jako jsou třeba Bogner, Frankie Morello, Geox, Marina Militare, Nike či Trussardi. Pro některé značky bude otevření pobočky v obchodním centru vstupem na český trh. Outlet také přichází s bohatou gastronomickou nabídkou, důkazem je například pobočka Coffee Fellows nebo HMS/Autogrill. Jde o světového provozovatele sítě restaurací pro cestovatele, který k nám přináší nové koncepty v tomto segmentu.

Vizualizace nového outletu v pražské Ruzyni
Začíná boj o zákazníky. V Praze se otevře další outletové centrum

První návštěvníci by se do outletového centra mohli podívat už 18. května. Nové outletové centrum leží nedaleko letiště Václava Havla Praha. Výhodou lokality je také to, že se nachází pouze 25 minut od centra města.

Centrum zákazníkům nabídne přes dva tisíce parkovacích míst, služby a vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi připojení, mobilní nabíjecí stanice, dětské koutky, chill out zóny, terasu, restaurace, kavárny a veřejné dopravní spojení.

Největší outletové centrum nakupujícím přinese asi 100 obchodů včetně prémiových značek jako Trussardi, Karl Lagerfeld, Nike, Adidas, Versace Jeans nebo Hamleys. Prague The Style Outlets je společným projektem společností The Prague Outlet a NEINVER. Ve finále centrum, do kterého firmy investovali přes 70 milionů eur, nabídne přes 600 pracovních příležitostí.

Prague The Style Outlets.
U pražského letiště vyroste nové outletové centrum. Největší v republice