Trojská ulice by měla být zprůjezdněna v úseku od křižovatky s ulicí Pod Lisem směrem do Kobylis. Na křižovatce ulic Lodžská a K Pazderkám by se měl objevit semafor, který by byl schopen řídit průjezdnost komunikace mezi Trojí a Kobylisy.

Kolaps na začátku týdne 

Do ulice K Bohnicím by mělo být instalováno úsekové měření nebo informační systém, který by řidiče informoval o dopravní situaci v Troji. „Vedle krátkodobých opatření je zásadní také komplexní řešení dopravní obslužnost  této části Prahy. Již dříve jsme společně s Trojou požadovali zpracování studie, která by se této problematice věnovala,“  řekl zástupce starosty Prahy 7 Ondřej Mirovský.

Dopravní značka, která zakazovala vjezd do ulice K Bohnicím ve všední dny od 07.30 a 09.30, způsobila v pondělí dopravní kolaps. V úterý byla značka přelepena a řidiči mohli opět využít tuto komunikaci. Jednání mezi magistrátem a radními se uskuteční na začátku příštího týdne. „Jsem rád, že starostové dotčených městských částí a pan náměstek Dolínek přijali naše pozvání na pondělní jednání, které jak pevně doufám, povede ke konstruktivní dohodě a k přijetí řešení, které navrhuje náš odbor dopravy,“  uvedl starosta Prahy 7 Jan Čižinský.