Hlavním modelem, ve kterém se Domanská na Miss World předvede, jsou společenské šaty v odstínech starorůžové a broskvové klasického korzetového střihu, s rozvolněnou sukní s vlečkou z jemného hedvábného šifonu. Živůtek je zdobený jemnou krajkou z kovových vláken v barvě bronzu, pošitý korálky.

„Měla jsem příležitost seznámit se s návrhářkou Bergovou už dříve a vždy jsem její krásné šaty obdivovala. Jsem proto moc ráda, že si jedny povezu s sebou na soutěž Miss World,“ řekla Domanská.

Domanská, která pochází z jihomoravského Kyjova, si s sebou do Londýna poveze také tradiční kyjovský kroj. „Dědí se v naší rodině z generace na generaci, tak věřím, že mi přinese štěstí,“ uvedla Domanská.

Finálový večer 61. ročníku mezinárodní soutěže Miss World se bude konat 6. listopadu v Londýně. V loňském roce zvítězila Američanka Alexandria Millsová, která bude také korunovat letošní vítězku.

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Slovenka Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly ČR na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V loňském roce se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje jako jediný projekt nazvaný Česká Miss.