Marie Kučerová, Smržovka:
Lídři této země by měli přestat lhát a krást. A měli by odstoupit. Prezident s premiérem tvoří dobře fungující tandem, za současný marasmus ale nemohou jen oni. Zodpovědní jsou i jejich voliči. Většině je zkrátka bližší košile než kabát a mnoho lidí se nechá snadno zmanipulovat. Tak to nejspíš bude vždy, ale na druhou stranu je to možné využít i „z druhé strany“. To znamená snažit se přesvědčit tento typ lidí o jiné volbě. To by mohlo přinést alespoň dočasně pozitivnější stav.

Marie Kučerová, Smržovka.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Jaroslav Buldra, Plzeň:
Nelíbí se mi jejich vystupování a přístup k obyvatelům této země. Nás si, pane Babiši a Zemane, nekoupíte. Odzvonilo vám a brzy uslyšíte pekelné zvony, jak vyzvánějí hudbu AC/DC. Vysmíváte se nám, ale to se vám může vymstít. Mohli byste také přes ta ústa dostat.

Jaroslav Buldra, Plzeň.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Demonstraci na Letné 16. listopadu 2019 podpořili také sedláci, kteří přijeli do Prahy s traktory.
Pražská kavárna? Nesmysl, vzkazují sedláci. Na Letnou přijeli i s traktory

Lukáš Š., Český Krumlov
Ať přestanou otravovat tuto zemi a předají moc někomu, kdo to myslí dobře. Odejít by měli všichni včetně sociálních demokratů, kteří vládu legitimizují. Kdybych nevěřil, že se to může stát, tak bych sem nechodil. A díky té víře si i myslím, že má smysl, aby demonstrace pokračovaly. Lidé u moci by měli vědět, že ne všichni se necháme koupit, a už vůbec ne za naše vlastní peníze.

Lukáš Š., Český Krumlov.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Ivana Marešová, Praha
Svoboda znamená pravdu, pravda znamená život a ten si pravdu zaslouží. Přeji si, aby prezident a premiér pravdě nebránili. Svoboda je totiž zdravá a když budeme svobodní, budeme i zdraví. Bez ohledu na to, jestli jsme třeba nevidomí nebo jako já na vozíku. Protože nejdůležitější je mít zdravé srdce.

Ivana Marešová, Praha.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Demonstrace proti Andreji Babišovi na Letné 16. listopadu 2019.
Zbavte se Agrofertu, nebo odstupte. Proti Babišovi demonstrovaly statisíce lidí

Helena Tisovská, Nový Jičín
Jsem tu, protože mi záleží na zachování svobody médií, úcty a důstojnosti. Záleží mi na tom, aby si lidé zachovali čest a nezapomínali na minulost. Přišla jsem s transparentem, na kterém jsou podobizny Miloše Zemana, Andreje Babiše, Tomia Okamury a obou Klausů. To jsou totiž podle mě hlavní a vzájemně si notující představitelé sil, které útočí na zmíněné hodnoty.

Helena Tisovská, Nový JičínZdroj: Deník / Jan Prokeš