Marie Kučerová, Smržovka:
Lídři této země by měli přestat lhát a krást. A měli by odstoupit. Prezident s premiérem tvoří dobře fungující tandem, za současný marasmus ale nemohou jen oni. Zodpovědní jsou i jejich voliči. Většině je zkrátka bližší košile než kabát a mnoho lidí se nechá snadno zmanipulovat. Tak to nejspíš bude vždy, ale na druhou stranu je to možné využít i „z druhé strany“. To znamená snažit se přesvědčit tento typ lidí o jiné volbě. To by mohlo přinést alespoň dočasně pozitivnější stav.

close Marie Kučerová, Smržovka. info Zdroj: Deník / Jan Prokeš zoom_in

Jaroslav Buldra, Plzeň:
Nelíbí se mi jejich vystupování a přístup k obyvatelům této země. Nás si, pane Babiši a Zemane, nekoupíte. Odzvonilo vám a brzy uslyšíte pekelné zvony, jak vyzvánějí hudbu AC/DC. Vysmíváte se nám, ale to se vám může vymstít. Mohli byste také přes ta ústa dostat.

close Jaroslav Buldra, Plzeň. info Zdroj: Deník / Jan Prokeš zoom_in

Lukáš Š., Český Krumlov
Ať přestanou otravovat tuto zemi a předají moc někomu, kdo to myslí dobře. Odejít by měli všichni včetně sociálních demokratů, kteří vládu legitimizují. Kdybych nevěřil, že se to může stát, tak bych sem nechodil. A díky té víře si i myslím, že má smysl, aby demonstrace pokračovaly. Lidé u moci by měli vědět, že ne všichni se necháme koupit, a už vůbec ne za naše vlastní peníze.

close Lukáš Š., Český Krumlov. info Zdroj: Deník / Jan Prokeš zoom_in

Ivana Marešová, Praha
Svoboda znamená pravdu, pravda znamená život a ten si pravdu zaslouží. Přeji si, aby prezident a premiér pravdě nebránili. Svoboda je totiž zdravá a když budeme svobodní, budeme i zdraví. Bez ohledu na to, jestli jsme třeba nevidomí nebo jako já na vozíku. Protože nejdůležitější je mít zdravé srdce.

close Ivana Marešová, Praha. info Zdroj: Deník / Jan Prokeš zoom_in

Helena Tisovská, Nový Jičín
Jsem tu, protože mi záleží na zachování svobody médií, úcty a důstojnosti. Záleží mi na tom, aby si lidé zachovali čest a nezapomínali na minulost. Přišla jsem s transparentem, na kterém jsou podobizny Miloše Zemana, Andreje Babiše, Tomia Okamury a obou Klausů. To jsou totiž podle mě hlavní a vzájemně si notující představitelé sil, které útočí na zmíněné hodnoty.

close Helena Tisovská, Nový Jičín info Zdroj: Deník / Jan Prokeš zoom_in