Takzvaných „letňáků“ v metropoli momentálně funguje už více než dvacet. Zítra se k nim přidá i tradiční Žluté lázně. Až do konce prázdnin tak v Podolí každé úterý ve 21 hodin probíhají projekce pod širým nebem. Přírodní areál na břehu Vltavy láká hlavně na podmanivou atmosféru večerního promítání.

Zahraniční filmy se promítají v původním znění s titulky

Filmoví fanoušci se mohou těšit na snímky české i světové kinematografie. Program obsahuje mix návštěvnicky nejúspěšnějších kusů posledního roku, včetně filmového hitu Anděl páně 2. Chybět tak nebudou akční, sci-fi ani romantické a rodinné filmy. 

Sérii úterních projekcí odstartuje Dítě Bridget Jonesové. Na programu je například i snímek z potterovského světa Fantastická zvířata a kde je najít či Rychle a zběsile 8. Kino zakončí 29. srpna zmiňovaná oblíbená pohádka. Všechny zahraniční filmy promítá kino v původním znění s titulky. Vstup je na všechny projekce zdarma.

Kromě filmových lahůdek se návštěvníci mohou těšit i na ty chuťové. Večery totiž doprovodí různé zajímavé akce. „Speciálně bude připravená nabídka nápojů, oblíbený popcorn, další gastronomické pochoutky, soutěže o ceny a mnoho dalšího,“ upřesnila Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně.