Zraněnou dceru matka odvezla do nemocnice. Lékaři zde zjistili, že dítě má komplikované poškození chodidla a bude nutná operace. Doba léčení by měla trvat dva měsíce. Policisté vyslechli provozovatele atrakcí a ohledali skluzavku. Událost se sice stala v červnu, ale byla oznámena až s měsíčním zpožděním. Při vyšetřování zjistili, že plocha, na které se děti kloužou, už mezitím byla vyměněna, a tak pracují s verzí, „že ke zranění holčičky došlo z důvodu špatného technického stavu kluzné plochy atrakce,“ uvedl na webu policejní mluvčí Jan Daněk. Policisté potřebují kontaktovat svědky události, případně zjistit, jestli se na atrakci nezranilo i další dítě.  

Mladá žena vběhla ve Vinohradské ulici pod autoVe Vinohradské ulici došlo ve čtvrtek krátce po 11 hodině k vážné dopravní nehodě. Osobní vozidlo tam srazilo mladou chodkyni. Podle svědků měla žena vběhnout pod auto ze sadů Svatopluka Čecha. Řidička pak už nestačila zareagovat.Na místo nehody hlídky Oddělení řízení dopravy a Oddělení dopravních nehod a dále posádky RZP a RV ZZS HMP. Ženu s úrazem hlavy záchranáři převezli na chirurgii Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Okolnosti nehody stále policie šetří.  

Mladík boural v koloně. Byl pod vlivem drog Mladý řidič nezvládl jízdu v ranní koloně a při přejíždění z pruhu do pruhu narazil do dvou automobilů. Nehoda se stala v ulici Na Jelenách v Praze 11. Při dechové zkoušce policisté zjistili, že mladík je pod vlivem drog. Na místě zasahovala i záchranka. Záchranáři mladého muže ošetřili, byl mírně agresivní. Potom ho odvezli do motolské nemocnice. Muži hrozí trestní stíhání za ohrožení pod vlivem návykové látky.