Matka dvou malých dětí je spoluzakladatelkou obecně prospěšné společnosti Your Chance, která se zaměřuje na vzdělávání dětí a start mladých dospělých. Cílem celonárodní soutěže je ocenit úsilí výjimečných žen, které motivují své okolí, a zviditelnit jejich práci a výsledky v oblasti veřejného života, pomoc potřebným a zlepšování regionu.

Starostové Prahy 4, 11 a 15 jsou pro ochranu zeleně v TrojmezíStarostové městských částí Praha 4, Praha 11 a Praha 15, mezi nimiž se rozprostírá jedna z nejcennějších dosud nezastavěných přírodních lokalit v Praze, tzv. Trojmezí, včera podepsali memorandum za ochranu této lokality. Nesouhlasí se záměrem městské rady vybrat přírodní lokalitu Trojmezí jako nejvhodnější místo v metropoli pro výstavbu dostupného bydlení. Podle nich má zdejší zeleň vysoký rekreační potenciál a význam pro obyvatele všech tří městských částí. Měla by být proto zachována.

Vlado Milunić představí příběh Tančícího domuArchitekt a spoluautor Tančícího domu v Praze Vlado Milunić bude dnes od 19 hodin v Ústřední knihovně na Mariánském náměstí vzpomínat, jak vznikala tato ikonická budova. Na přednášce také připomene, jak se na nápaditém projektu spolupodílel prezident Václav Havel. 

Pytle na listí jsou k vyzvednutí v infocentrechSpeciálně označené pytle na listí napadené klíněnkou jírovcovou si mohou zájemci zdarma vyzvednout v infocentrech Prahy 7 v ulici Milady Horákové a v Dělnické. Plné vaky lze ponechat u popelnic na komunální odpad, jejich svoz zajišťují Pražské služby.