Před vstupem do akvaparku bude od 10.15 hod. připravena Energy zóna Skupiny ČEZ, kde si děti budou moci vyzkoušet hašení džberovou stříkačkou, vyzkoušejí si nejnovější zdravotnické techniky a mohou shlédnout poříční policii v osmimetrové potápěčské jámě.

Kam za kulturou

Slet v Lucerna Music BaruSlet bubeníků, který křižuje až do konce října českými i moravskými městy, zamíří v neděli do Lucerna Music Baru. V bubenické letce je letos novou posilou lídr Tata Bojs Milan Cais, který mimo jiné zazpívá píseň Ztraceni v překladu z repertoáru kapely v duetu s izraelskou zpěvačkou Kamilou Kama. Letošní ročník s podtitulem Ktož sú boží bubeníci, v jehož ansámblu najdeme i uměleckého vedoucího Sletu Pavla Fajta či lídra Tam Tam Batucada Miloše Vacíka, láká na kombinaci gregoriánského či husitského chorálu, doprovázenou rytmicky přesnou palbou bicích souprav a dalších perkusí.

Sophie Hunger v AkropoliŠvýcarskou jazzovou zpěvačku Sophii Hunger si čeští fanoušci mohli naživo poprvé poslechnout před šesti lety, když se svou skupinou předskakovala Eriku Truffazovi. Od té doby nahrála tři desky a prodala přes 250 tisíc nosičů. Nyní do Prahy dorazí se svou kapelou již jako hlavní hvězda plánovaného koncertu. Ten se uskuteční už v pondělí 24. října v Paláci Akropolis.

Tři v tom slaví narozeninyKomedii o třech žhavých nápadnících a ženách jejich srdce Tři v tom se u nás diváci poprvé smáli v listopadu před 38 lety. Před rokem se vrátila na jeviště Divadla Na Jezerce, kde ji nastudoval mladý režisér Matěj Balcar. Diváci v ní zhlédnou Kristýnu Hrušínskou, Terezu Němcovou, Denisu Pfauserovou, Petra Vacka (na snímku), Jana Hrušínského, Felixe Slováčka jr., Michala Kerna či Václava Chalupu. Příběh je i po čtvrtstoletí vtipný a aktuální. Představení je naplánováno na 8. a 28. listopadu v Divadle Na Jezerce od 19 hodin.

ApassionataCestování časem s divadlem snů: Apassionata, nejúspěšnější jezdecká show, se k nám vrací s novým programem. Na základě obrovského diváckého zájmu se v O2 areně přidává další představení, a to 10. 12. od 18.30 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na ohňostroj emocí, kreativity a nejlepší jezdce v nádherných kompozicích působivých světelných efektů. Lístky jsou v síti www.ticketportal.cz

Čtěte také:  Vodácká sezona se blíží ke konci, Botič a Rokytka jsou sjízdné