V nabídce se nově objeví například hovězí velkostatek Tetín, zmrzlina Rolls Bros a sojové produkty Soyka. V průběhu března budou na stáncích první bylinky a také jarní květiny.

Hledají se dobrovolníci na úklid Hutí
V rámci kampaně Chceme tu mít čisto je připraven na sobotu 16. března hromadný úklid lokality Hutě v Praze 14. Sraz dobrovolníků je v 15 hodin u minigolfu Yamka, k dispozici budou pytle a jednorázové latexové rukavice.

Příspěvek na odvoz splašků se zvýší
Sto místo dosavadních 70 korun za metr krychlový bude přispívat svým obyvatelům na odvezení splašků radnice Prahy 12. Důvodem je zrušení výpustního místa v ulici Mezi Vodami. Kvůli tomu musejí pracovníci firem vyvážet splašky na vzdálenější místa, čímž stoupají náklady na dopravu. Příplatek je vyplácen vývozcům splašků, kteří o tuto částku sníží objednateli cenu. Nová výše příspěvku je platná od března.

V neděli končí kluziště v kasárnách
Tři veřejná kluziště, která provozuje osmá městská část, ukončí svůj provoz v průběhu března. Jako první bude rozebrána ledová plocha v karlínských kasárnách. Zájemci si tam naposledy mohou zabruslit zítra. Kluziště na koupališti Ládví bude otevřeno až do 10. března a v Základní škole Glowackého do 17. března.