Kromě pokácení tújí místním vadí, že stavba sportovního areálu přiláká do oblasti další automobily a zhorší tak dopravní situaci v oblasti. Nesouhlas se záměrem vyjádřilo svým podpisem pod peticí přes 500 lidí.

Evropská ulice se zazelená, objeví se tu 37 platanů
Listopad je na mnoha místech metropole ve znamená výsadby stromů. Nová zeleň se tak v těchto dnech objeví na Evropské ulici v Dejvicích, a to mezi mezi ulicemi Kolejní a U Hadovky. Do místního stromořadí tu lesníci z Lesů hlavního města vysazují 37 vzrostlých platanů.

Stromy tak zaplní starší uvolněná místa, poputují ale také na úplně nová, která tu pro ně vznikla při rekonstrukci chodníků. Práce by měly skončit do konce letošního roku. V současné době lesníci vysazují také více než 200 stromů ve Stromovce. Obnovou prochází také ořechový sad na Petříně. Během listopadu se tu objeví 24 stromů, přes 300 keřů a více než 7000 trvalek. 

Užijte si české Vánoce na holešovickém VýstavištiV Holešovicích si užijete Vánoční prodejní trhy, kreativní dílny ve vyhřívaných stanech i nějaký ten zdravý pohyb. Novou energii pak načerpáte u opravdového ohně. A cestou domů si můžete zazvonit na zvoneček přání. Hned dnes na úvod vás čeká rozsvícení Výstaviště s lampionovým průvodem a ohňostrojem.
Místo konání: Výstaviště Holešovice, Výstaviště 67, Praha 7. 1.3. 12.