Speciální plachty proti slunci byly umístěny nad pískovišti a měly by zabránit rozpalování sypkého materiálu, se kterým si děti hrají. Plachty mají odolat nadstandardní větrné zátěži a v případě poškození je tak městská část může reklamovat u dodavatele.

Praha 2 vypsala soutěž o víno
Během čekání na zářijové vinobraní v Grébovce se mohou Pražané zabavit fotografickou soutěží, kterou připravila Praha 2. Nové i starší snímky s taneční tématikou lze posílat na mail redakce@praha2.cz do 15. září. Vítěz bude vyhlášen během vinobraní a cenou bude celkem pochopitelně víno. 

Za paneláky se bude skladovat dřevo
Kvůli kácení stromů napadených kůrovcem v Modřanské rokli se bude za panelovými domy v Urbánkově ulici skladovat dřevo. Podle Lesů hl. m. Prahy jde z technologického hlediska o nejvhodnější místo. Do konce srpna by měly být kmeny odvezeny. 

Autobus 108 pojede blíže školám
Autobusová linka číslo 108 pojede od začátku září po nové trase. V úseku mezi zastávkami Zelená a Sibiřské náměstí se trasa změní tak, aby byly zastávky blíže školám a školkám. Povede přes Rooseveltovu ulici, kde vzniknou dvě nové zastávky Rooseveltova a Českomalínská. Minibusová linka slouží od července 2018 a spojuje všechny části Prahy 6 od Dědiny přes Liboc až po Dejvice a Bubeneč.