Vybírat lze z táborů sportovních, turistických, tanečních, filmových a dalších, určených jak pro děti předškolního věku, tak pro teenagery. Na místě budou i pracovníci jednotlivých organizací nebo městské části Praha 3, kteří zodpoví dotazy zájemců, případně je na tábor rovnou přihlásí. 

Pětka ocení nejlepší podnikatele
Už jen do zítřejší půlnoci je možné nominovat své oblíbené provozovny či řemeslníky na ocenění Podnikatel roku Prahy 5. Vyhlášeno je deset kategorií, od cukráren přes reality po IT technologie. Podrobné informace o tom, jak hlasovat, jsou uvedeny na webu městské části www.praha5.cz

Obyvatelé rozhodnou o části rozpočtu
Projekt Čtrnáctka podle vás bude pokračovat i v letošním roce. Lidé v rámci něho mohou sami rozhodnout o využití části obecního rozpočtu. Přesné podmínky bude schvalovat 12. března zastupitelstvo této městské části. Předpokládá se, že lidé budou moci své návrhy podávat od začátku května do konce června. 

Praha 7 přispěje rodičům na kroužky
Rodiny v nepříznivé finanční situaci mohou od radnice Prahy 7 získat až 1.500 korun na zájmové kroužky pro děti. Peníze jsou určeny na školné za aktivity probíhající ve druhém pololetí. Nárok na ně mají například samoživitelé, rodiny s více dětmi, rodiny v exekuci či ty, které mají nárok na pomoc v hmotné nouzi, podmínkou je trvalé bydliště v sedmé městské části. Žádosti lze podat osobně na úřadu nebo elektronicky.