Návrh bude tento týden schvalovat pražské zastupitelstvo. Hlavní část oprav by se měla uskutečnit ještě v letošním roce, práce by měly postupně pokračovat i v roce 2018 tak, aby do června příštího roku byly dokončeny i ty nejnáročnější rekonstrukce. 

Praha 11 oslaví narozeniny během na 11 kilometrů
Jižní Město oslaví svůj vznik tradiční sérií akcí před Chodovskou tvrzí od 14. do 17. září. Návštěvníky čekají například prezentace záchranných složek nebo třeba nedělní běh na 11 kilometrů, jehož účastníci podpoří SOS dětské vesničky. Program pro děti nabídne také novocirkusový workshop, pohádku i tvořivé dílny. Na pódiu se od čtvrtka do soboty představí Anna K, Rangers Plavci, sólisté uměleckého souboru Lúčnica či Pražský salonní orchestr s hostem Richardem Tesaříkem.

Bauer (ne)odmítl. I rodina se začala ptát: Jedeš na olympiádu?S reprezentací skončil, přesto je možné, že pojede na olympiádu. Lukáš Bauer zažívá i po svých čtyřicetinách bláznivou situaci. A to jak na svazové, úrovni, tak také mezi svými blízkými. „Děti se mě ptaly, ale já řekl, že nepojedu.“ Úspěšný český lyžař, který ještě před dvěma lety bral stříbro ze světového šampionátu, si na Pchjongčchang nevěří. Další náročnou přípravu už nechce zažít. „Moje šance na účast je jedno procento. Ale na svazu se mnou počítají,“ kroutí hlavou bývalý vítěz Světového poháru, jehož prý funkcionáři nahlásili jako možného reprezentanta pro jistotu. „Zamkněte, ať tam jet nemůžu,“ usmál se Bauer.

Hokejový rozhodčí Čech byl po chybách vyřazen z listiny
Nejen ve fotbale kupí rozhodčí nebývalé chyby. Hokejový rozhodčí Robert Čech byl dočasně vyřazen z nominační listiny pro extraligu, v příštích týdnech tak bude řídit jen zápasy první ligy. Potrestán byl za chyby, kterých se dopustil hned ve dvou úvodních kolech nejvyšší soutěže. Čechův výkon v neděli hodně rozčilil hokejisty Olomouce, kteří doma prohráli 2:4 s Vítkovicemi. „Výkon rozhodčích byl na úrovni mládežnických soutěží,“ zlobil se šéf olomouckého klubu Erik Fürst. Olomouc podala stížnost jak na Čecha, tak na druhého hlavního sudího Oldřicha Hejduka. „Jejich výkon byl podle mě katastrofální,“ uvedl Fürst.