Potvrdila tak renomé transparentní městské části, která je přívětivá vůči podnikatelům a vytváří jim ty nejlepší podmínky. Titul Město pro byznys získala již v letech 2012, 2013 a 2014.

Lesy uspořádají Den pro jedličkuUž 7. dubna pořádají Lesy hlavního města Den pro jedličku. Všichni, kdo si v předvánočním čase zakoupili od lesníků speciální jedličku v květináči, si ji budou moct zasadit. Společné sázení se uskuteční ve 14 hodin v Kunratickém lese u Velkého altánu. Do země se tak může vrátit na 250 stromků. Lesy ale upozorňují, že zasadit bude možné pouze stromky z vánočního projektu, které jsou k tomu určené.

Kampus České zemědělské univerzity se rozroste
Symbolickým poklepáním na základní kámen zahájilo vedení České zemědělské univerzity stavbu nového high-tech pavilonu. Suchdolský univerzitní kampus se tak do konce příštího roku rozroste o objekt za necelých 200 milionů korun. Budova spadající pod Fakultu lesnickou a dřevařskou nabídne výukové laboratoře a učebny využívající například prostředky dálkového průzkumu Země či zaměřené na protipožární ochranu lesa, speciální zpracování dřeva a ekologii hmyzu. Součástí projektu je i výukové prostředí na zelené střeše objektu. Do roku 2020 vyrostou v kampusu další dvě nové budovy.