Poslední ve sčítání hlasů v ČR byly Čimice Zatímco nejrychleji byly sečteny volební výsledky v obci Přepych na Pardubicku (sobota 14.31), hlavní město se může „pochlubit“ opačným výsledkem. Úplně posledním, na koho se v Česku čekalo, byl jeden ze čtyř okrsků v Základní škole v Libčické ulici v Čimicích v Praze 8. (neděle 7.20). V Praze 4 v Základní škole U Krčského lesa se musely výsledky přepočítat, dorazily až v v 8.30. Teprve tím byly volby v Česku dopočítány.

Zaujal režisér Hřebejk, stálicí je Vladimír KořenV zastupitelstvu Prahy 5 nově zasedne filmový režisér Jan Hřebejk. Na kandidátce STAN ho lidé vykřížkovali ze čtvrtého na první místo (3472 hlasů). A bodoval i dosavadní starosta Říčan, televizní moderátor Vladimír Kořen. Jeho seskupení Klidné město získalo podporu 52,13 procenta voličů. Na Praze-západ je možné, že by se starostou Horoměřic mohl stát známý veterinář Jan Herčík (Naše Horoměřice).

Nejvíc hlasů měl Čižinský, Marvanová před PospíšilemAbsolutním vítězem na počet hlasů je Jan Čižinský, lídr uskupení Praha sobě. Dostal 80 551 hlasů. V rámci koalice Spojené síly pro Prahu voliči otočili pořadí, dvojka Hana Kordová Marvanová (STAN) dostala 79 006 hlasů, šéf TOP 09 Jiří Pospíšil „jen“ 77 850. Stejně tak lídr hnutí ANO Petr Stuchlík skončil až třetí, více hlasů měli Patrik Nacher i Ivan Pilný.