Společnost Lime přitom uzavřela memorandum o spolupráci s hlavním městem. „Věříme, že v jednadvacátém století nebude Praha 2 nastavovat politiku na základě ankety, v rámci které bylo nutné vystřihnout kupónek z papírových radničních novin a dojít s ním osobně k hlasovací urně na radnici,“ brání se manažer firmy Ondřej Široký. „Tím je samozřejmě vysvětlena i nízká účast hlasujících,“ dodává.

Dělníka zranilo lešení
Strážníci v Praze 7 přispěchali na pomoc zraněnému dělníkovi, pod kterým se zřítila část lešení. Příslušníky městské policie zalarmoval v ulici Jankovcova hluk nedaleké padající konstrukce. Vzápětí proto přelezli plot a v troskách nalezli mladého muže, který byl při vědomí, ale stěžoval si na bolesti. Zraněnému strážníci poskytli první pomoc a přivolali záchrannou službu, která ho převezla do nemocnice.

Sraz milovníků aut láká na historická i závodní vozidla
Praha přivítá od 31. srpna do 1. září v PVA Expo v Letňanech 8. ročník výstavy Escape6 Prague Car Festival, která je do velikosti a počtu aut největší v Česku. Návštěvníci se mohou těšit na více než 800 vystavených exponátů, novinkou je soutěž Miss Tuning. K vidění budou upravená vozidla, historická a závodní auta, americké klasiky i elektromobily. Na návštěvníky čeká i tuningový sraz.