Žádosti se podávají prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu akce.praha4@praha4.cz, v textu by mělo být uvedeno, kdy má komunitní zdobení proběhnout, kde daný strom stojí, a kontakt na žadatele. Hlásit se je možné do 21. listopadu.

Vnitroblok U Uranie bude upravenVeřejně přístupný vnitroblok, který propojuje ulice U Uranie a U Pergamenky, čekají úpravy. Městská část ho získala do své správy a zadala architektům zpracovat projektovou studii na úpravu prostoru. Plánované změny představí zájemcům na setkání ve středu 14. listopadu v 18 hodin v Mateřské škole U Uranie. Účastníci budou mít možnost se k plánům vyjádřit a případně navrhnout vlastní řešení.

Lidé navrhnou změny sídlištěDvě setkání, na nichž mohou obyvatelé osmé městské části promluvit do podoby sídliště Ďáblice, připravila Praha 8. První vycházka začíná v sobotu ve 14.30 před Billou v Šimůnkově ulici, na ni naváže setkání nad mapou v 16 hodin v Základní škole Burešova. Zítřejší vycházka začíná opět ve 14.30, ovšem před Kulturním domem Ládví.

Počernice mají starostkuNovou starostkou dvacáté pražské městské části, tedy Horních Počernic, byla zvolena Alena Štrobová z uskupení Hnutí občanů Počernic s podporou Pirátů. Tato partaj vytvořila koalici se sdružením Společně pro Počernice s podporou KDU-ČSL a Ano 2011. Rada zůstane sedmičlenná.