Dopravce vyhrál soud o reklamních poutačích v metruDopravní podnik (DPP) zvítězil se sporu s reklamní společností euroAWK. Podle soudu tak firma musí do 30 dnů odstranit reklamní a informační panely z prostor metra. Podle DPP smlouva zanikla již v roce 2013 a reklamní firma tak čtyři roky užívala prostor neoprávněně. 

Rybník Kotlářka se po dvou letech napouští Po téměř dvouleté práci se pražští vodohospodáři konečně pustili do napouštění nového rybníku pod lesoparkem Na Cibulce. Výstavbu vodní plochy komplikovalo zejména velké množství navážek různého stavebního odpadu. Rybník doplní výsadba stromů na levém břehu a dubová alej na hrázi. V příštím roce se podél břehů vysadí mokřadní rostliny. V budoucnu bude rybník sloužit jako nový rybářský revír pro sportovní rybolov.

Psi bezdomovců dostali očkováníCentrum sociálních služeb Praha uspořádalo tradiční preventivní očkování psích mazlíčků lidí bez domova. Injekci tak zdarma dostalo 42 psů. Prosincový termín vyvolal tak velkou vlnu zájmu, že centrum uspořádá v lednu 2018 ještě jedno očkování.