Jedná se o pravidelnou dvoudenní akci, sdružující autorskou tvorbu zejména z oblasti módy, módních doplňků, designu, šperků, nebo kosmetiky.

Zpěvák Marilyn Manson.
Marilyn Manson představí novou desku

Užijte si herní show Playstation NationNejen fanoušky videoher a herních konzolí čeká mimořádná událost. Svátek nejpočetnější hráčské komunity pod názvem Play-Station Nation probíhá po celý víkend v galerii Hauch v Karlíně. Nejnovější hry jako Call of Duty WWII, očekávaný herní titul Kindgdome Come od českých vývojářů, slavná hra Gran Turismo Sport ve virtuální realitě se speciální sedačkou, volantem i pedály, ale i herní foto koutek, turnaj ve hře FIFA 18 o ceny v hodnotě čtyřicet tisíc korun a mnoho dalších her, to vše si budou moci vyzkoušet návštěvníci PlayStation Nation. Hráči se mohou těšit na více než 50 videoher, a to vše na ploše větší než 250 metrů čtverečních. Vstup na největší tuzemskou herní událost roku je pro všechny zdarma.

Ilustrační foto
Zájem studentů pražských univerzit o vzdělávání v zahraničí stagnuje

Krtek slaví na Chvalském zámku 60. narozeninyVíte o tom, že oblíbený krtek Zdeňka Milera slaví letos 60. narozeniny? Na narozeninové výstavě se pobaví děti i dospělí. Zámecká kočárovna se proměnila na kino, kde se promítají filmy o krtkovi, ze sklepení se stala velká interaktivní herna, která je věnována výstavě Zdeněk Miler dětem. Mezi panely ve tvaru otevřené knihy s replikami ilustrací na děti čekají skládačky, puzzle, kostky nebo bludiště.